خرید فرش گلیم کاشان چه نکاتی باید رعایت بشه
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: خرید فرش گلیم کاشان چه نکاتی باید رعایت بشه

1. saraahmadirad آواتار ها
    saraahmadirad
    کاربر سایت
    May 2019
    1
    0

پیش فرض خرید فرش گلیم کاشان چه نکاتی باید رعایت بشه

سلام دوستان
    من قصد خرید فرش گلیم کاشان رو دارم و ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که چه فرشی مناسب برای آشپزخانه من هستش
    با توجه به اینکه آشپزخانه من زود به زود کثیف میشه میخوام فرشی رو خریداری کنم که مناسب برای پهن کردن در آشپزخانه باشه و به من خرید گلیم فرش کاشان پیشنهاد شده هستش
    ممنون میشم راهنمایی کنید که برای آشپزخانه بهترین فرش ماشینی چی هستش و به نظرتون چه گلیمی برای آشپزخانه خریداری کنم و پهن کنم خوب خواهد بود
    اینم بگم که فضای آشپزخانه من بزرگ هستش و میخوام یک فرش 6 متری وسطش قرار بدم
    پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما
    #1 ارسال شده در تاريخ 15th May 2019 در ساعت 17:42

2. mahyakbarmanesh آواتار ها
    mahyakbarmanesh
    کاربر سایت
    May 2019
    1
    0

سلام و عرضه خسته نباشید و خوشامد گویی به انجمن
    در صورتی که قصد خرید گلیم فرش برای آشپزخانه رو دارید باید بگم که انتخاب بسیار مناسبی رو داشته اید ، محصولات گلیم فرش به علت اینکه پرزدهی ندارند زود به زود کثیف نمیشن و البته اگه همه کثیفی روی گلیم فرش بعد از مدتی صورت بگیره خیلی راحت میتونید گلیم رو شست و شو بدید ، البته اینم بگم که بهترین انتخاب گلیم فرش برای شما انتخاب رنگبندی های تیره هستش چونکه در رنگ تیره گلیم ، کثیفی دیرتر نمایان میشه و شما میتونید مدت زمان بیشتر رو از گلیم فرش استفاده کنید ، در صورتی که اگه رنگ روشن خریداری کنید زود به زود مجبور به شست و شوی گلیم میشید و این باعث کاهش عمر فرش هم میشه
    به طور کلی باید بگم که بهترین انتخاب برای آشپزخانه گلیم فرش هستش و راهنمایی خوبی رو به شما کرده اند ، در صورتی که قصد خرید از محصولات فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] رو داری از این سایت به نظر خرید کنی مناسب هستش و من تجربه خرید از این سایت رو دارم و به همین خاطر عضو شدم که شما رو راهنمایی کنم
    امیدوارم مفید واقع شده باشه.
    #2 ارسال شده در تاريخ 15th May 2019 در ساعت 17:55

علاقه مندی ها (Bookmarks)