تاریخچه رشته رزمی کیوکوشین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: تاریخچه رشته رزمی کیوکوشین

1. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

Arrow تاریخچه رشته رزمی کیوکوشین

کیوکوشین کای یکی از سبک*های کاراته و یکی از محبوب ترین رشته*های رزمی در سراسر دنیاست.این رشته توسط ماسوتاتسو اویاما (۱۹۹۴-۱۹۲۳) رزمی کار اسطوره*ای کره*ای الاصل بنیان نهاده شد.
    این رشته از عناصر مختلفی نشأت گرفته که شامل تجریبات اویاما و تکنیک*های دیگر سبک*های کاراته*است، به وجود آمد. کیوکوشین کای از سه لغت کیوکو ((بالاترین ،نهایت)) شین ((حقیقت، روح)) و کای ((گروه و انجمن)) ترکیب شده*است.
    این رشته در ابتدااویاماریو و اویاما کاراته جوجیتسو نیز نامیده می*شد. تاکید این سبک روی مبارزه واقعی از راه نزدیک است. کیوکوشین کای یکی از سبک*های خشن کاراته*است و برای کاستن مقاومت حریف، تکنیک*ها به طور متوالی اجرا می*شود. این سبک تأکید زیادی بر روی تمرینات تنفسی و حرکاتی که در کاراته دو ممنوع شده*است دارد. دوجوی مرکزی این سبک هونبو نام دارد و در سال ۱۹۶۵ توسط اویاما در توکیو افتتاح شد.بنيانگذار اين سبک در ايران شيهان شيرزاد مي باشد.
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    #1 ارسال شده در تاريخ 20th August 2008 در ساعت 05:45

2. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

3. محسن 15 آواتار ها
    محسن 15
    کاربر سایت
    Jun 2010
    35
    56

ممنون از توضیحاتتون ولی شیهان شیرزاد بنیانگزار سبک شین ذن کاراته هستند. در ضمن بنیانگزار یه دونه است و نه بیشتر.
    #2 ارسال شده در تاريخ 1st December 2011 در ساعت 19:10

علاقه مندی ها (Bookmarks)