مشخصات خودروهای آئودی Audi + عکس - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

موضوع: مشخصات خودروهای آئودی Audi + عکس

1. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

فناوری به کار رفته در چراغ های e-Tron هنگامی که با انواع حسگرها و دوربین ها ترکیب می شود این امکان را به وجود می آورد تا در پیچ ها و مواقعی که نقطه ی کور به وجود می آید مسیر نورپردازی خودرو متناسب با آن ها تغییر کند .
    هنوز در مورد تولید این خودرو اطلاعاتی منتشر نشده است .

منبع : سایت cariran نویسنده امیر رضا اسماعیلی
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    #11 ارسال شده در تاريخ 22nd October 2009 در ساعت 06:08

2. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

3. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

پیش فرض فیس لیفت آئودی a6 ، میراث جاودانه ی آئودی

A6 ميراثي است كه كمپاني آئودي براي هميشه خود را با آن جاودانه كرده است، خودرويي كه در پويايي و راحتي زبان زد همه اهل فن است.خودروئي كه جوايز بسيار زيادي را از آن خود كرده است.توجه به جزئيات در داخل و خارج از خودرو به خصوص در داخل، تعريفي است كه مي شود از آئودي به عنوان يك خودرو ساز آلماني كرد.
    يك كابين شيك و راحت همراه با صندلي هايي كه شما را كاملا به آغوش مي كشند و احساس آرامش را به شما منتقل مي كنند تنها و تنها نتيجه سي سال تجربه آئودي در ساخت كابين هاي راحت خودرو است.

بهترين مشخصه هايي كه مي شود پس از راحتي فوق العاده كابين از آنها براي توصيف A6 استفاده كرد،موتوري قوي همراه با ترمزهايي قويتر،فرمان بسيار دقيق و كار آمد و پايداري عالي خودرو، چه در هواي صاف و چه در هواي باراني است كه اين قابليت به مدد بهره جستن از يك سيستم پايدار ي الكترونيكي هوشمند پديد آمده است.
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

#12 ارسال شده در تاريخ 22nd October 2009 در ساعت 06:24

4. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

آئودي اين خودرو را براي عرضه در هر دو كلاس سدان و واگن طراحي كرده است.

A6 از يك موتور سه ليتري ****شار‍‍ژر شش سيلندر، به صورت استاندارد و پيش فرض بهره مي جويد.كه اين موتور توان توليد 300 اسب بخار قدرت را داراست، البته گفتني است دو موتور ديگر هم براي اين خودرو پيش بيني شده است كه در قبال پرداخت هزينه بيشتر می توانید از آنها استفاده كنيد.
    تغييرات ايجاد شده در مدل 2009 : طراحي مجدد سپر هاي عقب و جلو،تغيیرات در طراحي كابين خودرو،بهينه سازي سيستم تعليق خودرو جهت راحتي هر چه بيشتر،انتقال نيرو به هر چهار چرخ ،افزودن سيستم تشخيص بهينه ي نقاط كور كه البته اين سيستم به صورت اختياري روي خودرو قابل نصب است.

آئودي براي حفظ سلامت سرنشينان و البته خودروي دلبندشان از سيستمهاي امنيتي بسيار كارآمدي در اين نسل از خودورهاي خود استفاده كرده است ،سيستمهايي از جمله:سيستم كنترل كشش،سيستم ثبات الكترونيكي،ترمز هاي ضد قفل قدرتمند با توزيع نيروي پيشگيرنده به صورت الكترونيكي و هوشمند بين چرخها،استفاده از دو ايربگ در جلوي خودرو و دو اير بگ در ستونهاي كناري و همچنين دو ايربگ براي سر نشينان عقب كه اين ايربگهاي عقب از جمله موارد سفارشي براي نصب روي اين خودرو مي باشند.

#13 ارسال شده در تاريخ 22nd October 2009 در ساعت 06:25

5. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

خط شخصيتي كه از كناره هاي لامپهاي جلوي A6 تا صندوق بار كشيده شده است و هر چه به عقب مي رود محوتر مي شود علاوه بر القاي حس آرامش و همچنين ايجاد احساس تحرك در خودرو، آئودي بودن اين خودرو را به رخ كشيده است.استفاده از يك جلوپنجره مشبك و چراغهايي مستطيل شكلي كه با ظرافت خاصي طراحي شده اند به همراه محل و طراحي چراغهاي مه شكن درون سپر جلوه ي خاصي را به اين خودرو بخشيده اند كه با روحيه ي ايرانيها نيز تا حدود بسياري هماهنگ است.البته شايد اگر كمي به ظاهر جلو پنجره اين خودرو بنگريم تشابه هايي با سورن خودمان در طراحيش بيابيم ولي اين كجا و آن كجا! البته نبايد فراموش كنيم كه سبك جلو پنجره از نشانه هاي شخصيتي اين خودرو است و از ابتدا تا كنون همراه آن بوده است.

اگر كمي به كناره هاي خودرو بنگريم انهناهاي ظريفي را مي بينيم كه طراح با استفاده از آنها سعي كرده است تا A6 را هرچه جذاب تر و همچون يك مرد تمام عيار نشان دهد.
    وقتي به نماي پشتي خودرو يعني جايي كه صندوق بار جاداري فضا را براي سفر مهيا كرده است می رسیم طراحي چراغهاي قرمز رنگ LED عقب كه نسبت به مدلهاي سالهاي گذشته كمي باريكتر و كمي هم طويل تر شده است باعث مي شود تا طراحان اين خودرو را براي طراحي يك چنين يكپارچگي هنرمندانه اي تشويق كنيم.

وقتي در ماشين را باز كرده و وارد فضاي داخل كابين مي شویم با محيطي پهناور روبرو مي شويم كه همه چيز درست در سر جاي خودش و با بهترين نحو ممكن چيده است البته همانطور كه گفتيم طراحي داخلي جذاب و راحت و در عين حال دقيق و جسورانه از هنرهاي اين كمپاني آلماني است.البته بايد گفت كه آئودي براي مدلهاي سفارشي اين خودرو استفاده از طرح چوب را هم براي زينت بخشيدن هر چه بيشتر به داخل خودرو در نظر گرفته است.

#14 ارسال شده در تاريخ 22nd October 2009 در ساعت 06:25

6. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

7. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

سر سخت ترين رقيبان آئودي A6 بي ام و سری 5 و مرسدس بنز E كلاس است، البته خودروهايي ديگري نيز همچون آكورا TL،كاديلاك CTS و جگوار XF اين محصول آئودي را به رقابت دعوت مي كنند.

منبع : سایت cariran نویسنده : محسن وزیری

#15 ارسال شده در تاريخ 22nd October 2009 در ساعت 06:26

8. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

9. Evilbax آواتار ها
    Evilbax
    کاربر سایت
    Jan 2010
    959
    786

#16 ارسال شده در تاريخ 21st June 2010 در ساعت 14:23

10. arman.abkar آواتار ها
    arman.abkar
    کاربر سایت
    Sep 2010
    165
    146

من یک r8 سال گذشته خریدم خیلی ازش راضی ام.
    #17 ارسال شده در تاريخ 18th September 2010 در ساعت 14:40

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12