املت قارچ و مارچوبه
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: املت قارچ و مارچوبه

1. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

پیش فرض املت قارچ و مارچوبه

مواد لازم :

تخم مرغ 9 عدد
    شير هموژنيزه 9 قاشق سوپخوري
    روغن 6 قاشق سوپخوري
    مارچوبه 1 فنجان
    قارچ 1 فنجان
    فلفل قدري
    نمك قدري

طرز تهيه :
    براي تهيه هر املت ساده ، تخم مرغها را در ظرفي مي ************يم و ميزنيم تا کاملا کف کند ، کمي نمک و فلفل و سه قاشق شير را داخل تخم مرغ ميريزيم و بهم ميزنيم ، بعد تابه مناسبي را که لبه آن تقريبا بارتقاع 2.5 سانتيمتر باشد روي آتش ميگذاريم و سه قاشق روغن را در تابه مي ريزيم و ميگذاريم تا روغن کاملا داغ شود ، بعد مايه تخم مرغ و شير را در تابه ميريزيم بطوريکه سطح تابه پوشيده شود . يک لحظه در تابه را ميگذاريم تا املت بسته شود ، بعد املت را با يک چنگال و يک کفگير بدقت لوله ميکنيم .
    مايه اصلي تمام املت ها بهمين طريق تهيه ميشود و بنسبت احتياج مقدار آنرا ميتوانيم کم يا زياد کنيم .
    مارچوبه و قارچ و نمک و فلفل را مخلوط و سه قطعه املت تهيه ميکنيم و لاي هر کدام مقداري از مايه قارچ و مارچوبه ميريزيم .
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    #1 ارسال شده در تاريخ 31st August 2008 در ساعت 03:15

2. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

علاقه مندی ها (Bookmarks)