نسخه نهایی 3.5 این مرورگر محبوب و قدرتمند Firefox 3.5 Final
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نسخه نهایی 3.5 این مرورگر محبوب و قدرتمند Firefox 3.5 Final

1. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

Icon00 نسخه نهایی 3.5 این مرورگر محبوب و قدرتمند Firefox 3.5 Final

برای جستجو در اینترنت و مشاهده وب سایت ها از برنامه های مرورگر ( Browser ) استفاده می شود. از معروفترین مرورگرهای دنیا می توان به Internet Explorer که محصول کمپانی بزرگ Microsoft می باشد و به همراه سیستم عامل ویندوز در اختیار کاربران قرار می گیرد و همچنینفقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] اشاره نمود . در بازار رقابت مرورگرهای اینترنتی دیگر نرم افزارهایی را می توان یافت که آن ها نیز دارای محبوبیت بین طرفداران خود می باشند. از این دسته می توان به Acoo , Opera اشاره نمود. مرورگرهایی که توسط شرکت های نرم افزاری ساخته می شوند هر یک دارای ویژگی و ابزاری می باشند که برای جذب کاربران بیشتر در آنها قرار داده می شود. FireFox که یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهای مرورگر وب می باشد امروزه توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده و در بازار داغ رقابت با مرورگر شرکت مایکروسافت نیز در بسیاری موارد پیشی گرفته است.
    در این مطلب با نسخه جدید از ویرایش نهایی 3.5 آشنا می شوید.
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]همان طور که در بالا اشاره شد یکی از پرطرفدارترین مرورگرهای موجود می باشد. استفاده از این مرورگر و قابلیت های موجود بر روی آن باعث شده تا روزانه به تعداد کاربرانی که به دسته طرفداران firefox افزوده می شوند اضافه شود. از ویژگی های موجود در این مرورگر می توان به مواردی همچون باز کردن چندین صفحه وب در یک پنجره از برنامه در برگه های مختلف ، قابلیت ***** نمودن و جلوگیری از اجرای تصاویر فلش ، دارای ابزاری برای جلوگیری از باز شدن پنجره های کوچک تبلیغاتی ( Pop-up )، قابلیت نمایش صفحات سایت وب به صورت Full Screen ، دارای ابزار امنیتی برای حفاظت از پسورد های اینترنتی شما ، ابزار کنترل پنجره های Pop-up و ... اشاره نمود. قابلیت نصب Add-on های متنوع و فراوانی پلاگین های کمکی این مرورگر به علت Open Source بودن این نرم افزار از دیگر مزیت های این مرورگر می باشد.

- فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] | فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] | فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] | فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    - فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    - فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    پسورد فایل زیپ : فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

#1 ارسال شده در تاريخ 16th July 2008 در ساعت 22:17

2. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

3. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

نسخه 3.5 جایگزین نسخه قبلی شد
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

#2 ارسال شده در تاريخ 1st July 2009 در ساعت 05:27