دانلود آموزش زبان نصرت 2 براي موبايل - با لینک مستقیم - صفحه 3
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31

موضوع: دانلود آموزش زبان نصرت 2 براي موبايل - با لینک مستقیم

1. rezaalfa آواتار ها
    rezaalfa
    کاربر سایت
    Aug 2010
    1
    0

مهندس سلام لينك دانلود نصرت 80-90 و50-60 خرابه
    #21 ارسال شده در تاريخ 2nd August 2010 در ساعت 06:23

2. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

3. del shishei آواتار ها
    del shishei
    کاربر سایت
    Mar 2010
    636
    865

سلام بچه ها
    یه سوال از کسانی که از این طریق زبان یاد گرفتند: این روش واقعا موثره و فرقش با این همه کلاس زبانی که گذاشتن چیه؟؟؟
    ممنون میشم جواب بدید
    #22 ارسال شده در تاريخ 2nd August 2010 در ساعت 08:18

4. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

5. majid137 آواتار ها
    majid137
    کاربر سایت
    Jun 2010
    3
    0

سلام
    مهندس جون من از1تا4-5تا8-9تا12 رو دانلودکردم.به فرمتشم دقت نکردم و بازشون کردم.3تا فولدر بوجود اومده که نه مطلبی داره نه پاک میشه
    خواهش می کنم اگه راه حلی داره حتما محبت کنی وبهم بگی که حسابی اعصابمو خورد کرده واصلا نمیدونم چرا این مشکل بوجود اومده
    خیلی لطف می کنی اگه جوابو به ایمیلم ارسال کنی: ( قرار دادن ایمیل خلاف قوانین است )
    و یه خواهش دیگه که اگه عیب وایراداتی در لینکها هست لطف کنی و برطرفشون کنی ودرصورت امکان تمام وکل قسمتها رو یکجا برای دانلود قرار بدی.یا اگه یکجا ممکن نیست در 3-4 قسمت کل لینکهارو بصورت دانلودمستقیم قراربدی که بعداز بازکردن به همین قسمتهای کوچکترتبدیل بشه...
    ولی ازهمه مهمتر یه راهنمائی کن که من با این فولدرای عذاب آور چکارکنم؟ خدا خیرت بده.منتظرم ولطفا به ایمیلم جوابوبفرست.
    باسپاس
    #23 ارسال شده در تاريخ 3rd August 2010 در ساعت 03:35

6. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

7. Lovable.pair آواتار ها
    Lovable.pair
    مدیر سابق
    Jan 2009
    19,074
    2,915

نقل قول نوشته اصلی توسط majid137 فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    سلام
    مهندس جون من از1تا4-5تا8-9تا12 رو دانلودکردم.به فرمتشم دقت نکردم و بازشون کردم.3تا فولدر بوجود اومده که نه مطلبی داره نه پاک میشه
    خواهش می کنم اگه راه حلی داره حتما محبت کنی وبهم بگی که حسابی اعصابمو خورد کرده واصلا نمیدونم چرا این مشکل بوجود اومده
    خیلی لطف می کنی اگه جوابو به ایمیلم ارسال کنی: ( قرار دادن ایمیل خلاف قوانین است )
    و یه خواهش دیگه که اگه عیب وایراداتی در لینکها هست لطف کنی و برطرفشون کنی ودرصورت امکان تمام وکل قسمتها رو یکجا برای دانلود قرار بدی.یا اگه یکجا ممکن نیست در 3-4 قسمت کل لینکهارو بصورت دانلودمستقیم قراربدی که بعداز بازکردن به همین قسمتهای کوچکترتبدیل بشه...
    ولی ازهمه مهمتر یه راهنمائی کن که من با این فولدرای عذاب آور چکارکنم؟ خدا خیرت بده.منتظرم ولطفا به ایمیلم جوابوبفرست.
    باسپاس
    سلام دوست عزیز
    برنامه ی Winrar رو نصب کنید
    بعد از دانلود باید روی این فایل ها راست کلیک کنید ، و گزینه ی Extra Here رو بزنید
    حالا با یکی از برنامه های Kmplayer یا Realplayer میتونید از این فایلها استفاده کنید
    موفق باشید

فکر میکردم ، تو همدردی
    ولی دیدم ، تو هم ، دردی

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

#24 ارسال شده در تاريخ 3rd August 2010 در ساعت 07:05

8. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

9. majid137 آواتار ها
    majid137
    کاربر سایت
    Jun 2010
    3
    0

با تشکر از توجه وجوابتون که به ایمیلم ارسال کردین.
    اما انگار متوجه منظورم نشدین!
    من فایلهارو بازکردم یا همون Extrat
    اما پوشه یا فولدرهائیکه به این نام باز میشن اولا خالی هستن و دوم اینکه نه پاک میشن نه میشه اسمشونوعوض کرد ....دقیقا شبیه یه ویروس یاتروجان عمل می کنن
    این برام دردسر شده وامیدوارم شما یا دوستان دیگه اگه با مشکلی مشابه من مواجه شدن وبه راه حل رسیدن بتونن کمکم کنند
    خیلی دنبال این برنامه بودم.اما برام شد ضدحال ودردسر.........امیدوارم بتونید کمکم کنید.یا اگه هنوز متوجه نشدید لطفا 3پارت اول رو دانلودکنید وبعد از اکستراکت کردن ببین چه اتفاقی می افته؟ به ماکه 3تا فولدر خال تحویل داد......موفق باشی
    منتظر راهنمائیت هستم.باسپاس وتشکر
    #25 ارسال شده در تاريخ 4th August 2010 در ساعت 02:46

10. majid137 آواتار ها
    majid137
    کاربر سایت
    Jun 2010
    3
    0

سلام
    دوستان عزیز خواهشمندم کمکم کنید
    من فایلهای اول رو دانلود کردم وبعد اکسترکت کردم.اما 3تا فولدرخالی تحویلم داد که نه پاک میشن ونه فایده ای جز عذاب دارن!
    خواهش می کنم اگه راه حلی هست کمکم کنید.چون ازمهندس پرسیدم اما متوجه مشکلم نشدن.واینکه تعدادی از پارتها ایراد دارن.حالا کی رسیدگی مبکنه.....؟؟؟؟
    با خداست.منتظر راهنمائی هستم مهندس جان
    باسپاس
    #26 ارسال شده در تاريخ 15th August 2010 در ساعت 02:26

11. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

12. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

نقل قول نوشته اصلی توسط majid137 فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    سلام
    دوستان عزیز خواهشمندم کمکم کنید
    من فایلهای اول رو دانلود کردم وبعد اکسترکت کردم.اما 3تا فولدرخالی تحویلم داد که نه پاک میشن ونه فایده ای جز عذاب دارن!
    خواهش می کنم اگه راه حلی هست کمکم کنید.چون ازمهندس پرسیدم اما متوجه مشکلم نشدن.واینکه تعدادی از پارتها ایراد دارن.حالا کی رسیدگی مبکنه.....؟؟؟؟
    با خداست.منتظر راهنمائی هستم مهندس جان
    باسپاس

سلام فایلهای دانلود شده رو ببینید حجمش با فایل اصلی می خونه بعدشم باید فایلهای دانلود کنار هم باشن تا بشه اکستراکش کرد

یا حق
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    #27 ارسال شده در تاريخ 15th August 2010 در ساعت 03:20

13. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

14. del shishei آواتار ها
    del shishei
    کاربر سایت
    Mar 2010
    636
    865

چرا هیچکس سوال منو جواب نداد؟؟
    #28 ارسال شده در تاريخ 15th August 2010 در ساعت 08:09

15. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

16. masoud.mehni آواتار ها
    masoud.mehni
    کاربر سایت
    Nov 2010
    1
    0

با سلام دوست عزیز
    شما پس از اکستراکت .....روی پوشه تولید شده رفته کلیک راست کرده از pr0peretis منویsecurity را انتخاب کن .....سپس گزینه advance را بزن .....بعدش هم تو پنجره باز شده منوی owner رو انتخاب کن ....حالا گزینه edit رو بزن و یکی از گزیده ها رو انتخاب کن ....... مثلا از من goodzila (goodzila-PC\goodzila) رو انتخاب کردم(user) شما فرق می کن........حالا تیک گزینه زیر edit رو فعال کن و apply رو بزن .....یه هشدار میاد ok بزن...... برای همشون این کارا رو بکن

برو حالشو ببر
    ویرایش توسط masoud.mehni : 18th November 2010 در ساعت 17:41
    #29 ارسال شده در تاريخ 18th November 2010 در ساعت 17:28

17. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

18. T!K TaK آواتار ها
    T!K TaK
    عضو افتخاری
    Jan 2010
    3,616
    13,450

با سلام خدمت فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] عزيز
    مرسي ناظم جون بابت زحمتتون
    ولي اين اصلا پاك نميشه
    چطوري پاكش كنم؟؟
    آنگاه که غرور کسی را له می کنی، آنگاه که کاخ آرزوهای کسی را ویران می کنی، آنگاه که شمع امید کسی را خاموش می کنی، آنگاه که بنده ای را نادیده می انگاری ، آنگاه که حتی گوشت را می بندی تا صدای خرد شدن غرورش را نشنوی، آنگاه که خدا را می بینی و بنده خدا را نادیده می گیری می خواهم بدانم، دستانت را بسوی کدام آسمان دراز می کنی تا برای خوشبختی خودت دعا کنی؟

#30 ارسال شده در تاريخ 18th November 2010 در ساعت 18:16

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین