بيكار شدن انگيزه‌ام را بيشتر كرد!
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: بيكار شدن انگيزه‌ام را بيشتر كرد!

1. mohamad ehsan آواتار ها
    mohamad ehsan
    کاربر سایت
    Jul 2009
    2,043
    3,952

Icon16 بيكار شدن انگيزه‌ام را بيشتر كرد!

مرتضي سپه‌وند بوكسور وزن 69 كيلوگرم ايران براي دومين بار براي شركت در مسابقه‌هاي جام ستارگان جهان در آذربايجان دعوت شد.

اين بوكسور ملي‌پوش در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: مسابقه‌هاي جام ستارگان جهان هر ساله با حضور برترين مدال آوران جهان برگزار مي‌شود كه اين رقابت‌ها امسال از 24 آذر به ميزباني باكو در جمهوري آذربايجان برگزار خواهد شد. اين براي دومين بار است كه من براي حضور در اين رقابت‌ها دعوت مي‌شوم. سال گذشته اين مسابقات در روسيه برگزار شد كه متاسفانه نتوانستم شركت كنم.

وي افزود: اگر امسال مورد خاصي پيش نيايد حتما در اين رقابت‌ها شركت مي‌كنم. علي مظاهري بوكسور 91 كيلوگرم ايران هم براي اين رقابت‌ها دعوت شده كه اميدوارم نمايندگان خوبي براي ايران باشيم.

سپه‌وند با اشاره به اينكه براي حضور قدرتمندانه در اين رقابت‌ها آماده است، خاطرنشان كرد: سال گذشته به دلايلي نتوانستم در اين رقابت‌ها شركت كنم، آن هم علي‌رغم اينكه بدنم آماده بود. امسال قصد دارم با وضعيتي بهتر شركت كنم تا از خودم دفاع كنم.

وي ادامه داد: حضور در اين جام جاي كسب تجربه نيست و بوكسورها در اينگونه رقابت‌ها بايد خود را نشان دهند. كسب موفقيت در باكو دور از دسترس نيست. به طور مثال سال گذشته در جام ستارگان در وزن 69 كيلوگرم بوكسور بلاروس قهرمان شد كه همين بوكسور را من در تورنمنت مجارستان با قدرت شكست داده بودم.

بوكسور 69 كيلوگرم ايران درمورد وضعيت شغلي و اخراجش از شركت نفت گفت: هنوز بيكارم و كاري غير از تمرين كردن ندارم. روزانه دو نوبت تمرين مي‌كنم تا وضعيت شغلي‌ام را فراموش كنم. بيكار شدن انگيزه‌ام را براي موفقيت در بوكس بيشتر كرده و تمريناتم را سخت دنبال مي‌كنم.

وي افزود: من وضعيت خوبي در بوكس دارم چرا كه هر كجا باشم مربيان خوبي روي من نظارت دارند. در تمرينات تيم ملي كادرفني مسلطي دارم. زماني كه در شهرستان هم تمرين مي‌كنم برادرم (رحيم سپه‌وند) روي تمريناتم نظارت دارد. او سخت‌گيري بيشتري دارد و هم اكنون به خاطر نقص كوچكي كه در يك حركت داشتم بوكس را از پايه به من آموزش مي‌دهد.

سپه‌وند گفت: پس از اخراجم از شركت نفت علي سعيدلو معاون رييس جمهور و رييس سازمان تربيت بدني دستور رسيدگي داد كه از آن زمان تنها يك تماس از استانداري داشتم و ديگر هيچ كسي با من تماس نگرفته است. صابري استاندار بسيار دلسوزانه پيگير كارهايم است و حتي در نامه‌اي از شركت نفت خواسته كه دلايل اخراج من را اعلام كند و من را به سر كار بازگردانند. دراين مدت فدراسيون بوكس كه متولي رسيدگي به مشكلات اين رشته و ورزشكاران آن است با من تماس نگرفته كه از مسولان اين فدراسيون و سازمان تربيت بدني مي خواهم كه من را از اين بيكاري نجات بدهند.
    #1 ارسال شده در تاريخ 3rd November 2009 در ساعت 18:29

2. 3 کاربر از این پست تشکر کرده اند :