آموزش دانلود از rapidshare
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: آموزش دانلود از rapidshare

1. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    26,717
    3,386

پیش فرض آموزش دانلود از rapidshare

در ابتدا شما لینکی از رپید دارید و با کلیک بر روی لینک ( یا قرار دادن لینک در آدرس بار مرورگرتون (مثل اپرا،فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]،فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] و ...)) وارد صفحهای میشید مثل شکل زیر.

توجه کنید که این شکل در نیمه دوم صفحه قرار داره شما بایستی همونطور که مشخص کردم بر روی گزینه Free کلیک کنید . با کلیک بر روی این گزینه شما به صفحه بعدی که همون صفحه دانلود هستش هدایت میشید.
    در این صفحه با یه چیزی مثل شکل زیر روبرو میشید.

همونطور که با کادر قرمز مشخص کردم شما بایستی صبر كنيد تا اين عدد به صفر برسد و بعد از انكه 0.0 شد صفحه اي مانند تصويره زير باز خواهد شد

زمانفقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] هم بسته به سرعت اینترنت شما و حجم فایل متفاوته.

برای مرحله آخر هم روی گزینه دانلود کلیک کنید مثل شکل زیر

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    #1 ارسال شده در تاريخ 15th September 2008 در ساعت 09:21

2. 10 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

3. F - A آواتار ها
    F - A
    کاربر سایت
    Nov 2010
    47
    108

نقل قول نوشته اصلی توسط Admin فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    در ابتدا شما لینکی از رپید دارید و با کلیک بر روی لینک ( یا قرار دادن لینک در آدرس بار مرورگرتون (مثل اپرا،فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]،فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] و ...)) وارد صفحهای میشید مثل شکل زیر.

توجه کنید که این شکل در نیمه دوم صفحه قرار داره شما بایستی همونطور که مشخص کردم بر روی گزینه Free کلیک کنید . با کلیک بر روی این گزینه شما به صفحه بعدی که همون صفحه دانلود هستش هدایت میشید.
    در این صفحه با یه چیزی مثل شکل زیر روبرو میشید.

همونطور که با کادر قرمز مشخص کردم شما بایستی صبر كنيد تا اين عدد به صفر برسد و بعد از انكه 0.0 شد صفحه اي مانند تصويره زير باز خواهد شد

زمانفقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ] هم بسته به سرعت اینترنت شما و حجم فایل متفاوته.

برای مرحله آخر هم روی گزینه دانلود کلیک کنید مثل شکل زیر

من تصويرايي كه گذاشتينو ندارم ولي بعضياشون همون ثانيه شماررو مياره بعد ميتونم دانلود كنم
    خيلي موقع اين خطا رو ميده
    This file was not found on our server. مثلا آلبوم لارا- lara
    #2 ارسال شده در تاريخ 16th November 2010 در ساعت 13:39

4. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

5. Lovable.pair آواتار ها
    Lovable.pair
    مدیر سابق
    Jan 2009
    19,074
    2,915

نقل قول نوشته اصلی توسط F - A فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    من تصويرايي كه گذاشتينو ندارم ولي بعضياشون همون ثانيه شماررو مياره بعد ميتونم دانلود كنم
    خيلي موقع اين خطا رو ميده
    This file was not found on our server. مثلا آلبوم لارا- lara
    سلام دوست عزیز
    میتونید از این تاپیک استفاده کنید

در مورد این اروری که گفتید باید بگم برای فایل هایی که از روی سرور پاک میشند این ارور رو میده
    موفق باشید

فکر میکردم ، تو همدردی
    ولی دیدم ، تو هم ، دردی

#3 ارسال شده در تاريخ 16th November 2010 در ساعت 22:23

6. pedrame2 آواتار ها
    pedrame2
    کاربر سایت
    Apr 2011
    4
    21

به عرض ادب وسلام
    شما عنايت فرمودديد. محبت بفرماييد پسورد فايلهاي دانلود شده را هم توضيحاتي داشته باشيد. ممنونم./
    سپاس
    #4 ارسال شده در تاريخ 16th April 2011 در ساعت 00:31

7. Lovable.pair آواتار ها
    Lovable.pair
    مدیر سابق
    Jan 2009
    19,074
    2,915

نقل قول نوشته اصلی توسط pedrame2 فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    به عرض ادب وسلام
    شما عنايت فرمودديد. محبت بفرماييد پسورد فايلهاي دانلود شده را هم توضيحاتي داشته باشيد. ممنونم./
    سپاس
    سلام دوست عزیز
    در چه موردی از پسور صحبت کنم؟
    بگید تا راهنماییتون کنم
    با تشکر
    موفق باشید

فکر میکردم ، تو همدردی
    ولی دیدم ، تو هم ، دردی

#5 ارسال شده در تاريخ 16th April 2011 در ساعت 01:23

علاقه مندی ها (Bookmarks)