ضا صادقی، حامی، یگانه و بنیامین به یاد ناصریا می‌خوانند
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ضا صادقی، حامی، یگانه و بنیامین به یاد ناصریا می‌خوانند

1. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

پیش فرض رضا صادقی، حامی، یگانه و بنیامین به یاد ناصریا می‌خوانند

سومین یادمان سال‌روز درگذشت هنرمند فقید موسیقی کشور ناصر عبداللهی برگزار می‌شود
    رضا صادقی، حامی، یگانه و بنیامین به یاد ناصریا می‌خوانند

موسیقی ما - سومین یادمان سالروز درگذشت هنرمند فقید موسیقی کشور ناصر عبدالهی در روز چهارشنبه 25 آذر برگزار می شود.

در این مراسم که انمسال در ابعاد وسیع‌تری در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار می‌شود علاوه بر حضور مقامات، هنرمندان حوزه سینما، تلویزیون، موسیقی و ... عده کثیری از طرفداران و دوست‌داران آن مرحوم گرد هم می‌آیند تا یاد و خاطره هنرمند محبوبشان را زنده کنند.

به گزارش ستاد برگزاری این مراسم عنوان این محفل «پاسداشت بغض ترانه» است و قرار است همه ساله چنین مراسمی با عنوان اختصاصی به یاد ناصر عبدالهی برگزار شود.

در بخشی نیز از برنامه نیز پرویز پرستویی به دکلمه اشعاری متناسب با این مراسم خواهد پرداخت.

گفتنی است در این مراسم سه ساعته قرار است هنرمندان نامی کشور رضا صادقی، حمید حامی و محسن یگانه و بنیامین بهادری به اجرای برنامه بپردازند. لازم به ذکر است ناصر عبدالهی هنرمند پرطرفدار موسیقی کشور در اوئل سال 1385 به دلایل نا معلوم به کما رفت و پس از گذشت 23 روز در بیمارستان شهید هاشمی نژاد تهران چشم از جهان فرو بست.

حضور در این مراسم با تهیه بلیت از ستاد همایش های برج میلاد میسرخواهد بود
    ویرایش توسط Totti forever : 20th December 2009 در ساعت 12:44

شب بود خسته بودم چشامو بسته بودم .............. خورشید سر زد و من پیشت نشسته بودم
    چشمام و باز کردم دیدم ازت خبر نیست ................. دیدم برام تو دنیا از تو عزیزتر نیست

#1 ارسال شده در تاريخ 14th December 2009 در ساعت 12:14

2. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :