مهم ترین اخبار آ.اس.رم ( کلوپ هواداران آ.اس.رم) - صفحه 3
صفحه 3 از 15 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 141

موضوع: مهم ترین اخبار آ.اس.رم ( کلوپ هواداران آ.اس.رم)

1. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

توتي:‌ گل‌هايم را براي دور برگشت نگه داشته‌ام

مهاجم قديمي و کاپيتان آ.اس رم ايتاليا به هوادارانش وعده گلزني در دور برگشت کالچو داد.

فرانچسکو توتي در فصل جاري سري A همواره به خاطر عدم درخشش کافي در گلزني مورد انتقاد رسانه‌هاي کشورش و هواداران پرشمار رم قرار داشته است.
    توتي 34 ساله که امسال تنها 2 گل زده است، پس از تحمل چنين انتقاداتي، اظهار داشت: گلزني را فراموش نکرده‌ام. هنوز هم چنين قابليتي دارم. براي اين منظور دوستدارانم مي‌توانند منتظر باشند. در دور برگشت با گل‌هاي زياد حتما خواهم آمد.
    وي با لحن طنز‌آميزي ادامه داد: خيال همه آنهايي که فکر مي‌کنند تمام شده‌ام را راحت مي‌کنم. گل‌هايم را براي دور برگشت نگه داشته‌ام.

شب بود خسته بودم چشامو بسته بودم .............. خورشید سر زد و من پیشت نشسته بودم
    چشمام و باز کردم دیدم ازت خبر نیست ................. دیدم برام تو دنیا از تو عزیزتر نیست

#21 ارسال شده در تاريخ 9th January 2011 در ساعت 12:29

2. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

رانيري: اشتباهات دفاعي باعث شکست رم شد

رم در نيمه اول بازي در ورزشگاه ماراسي از سمپدوريا پيش افتاد، اما در نهايت دو بر يک مقابل ميزبان شکست خورد. کلوديو رانيري گفته تيمش به دليل اشتباهات دفاعي باخت: «آن اشتباهات مايه شرمساري بودند.

ما امروز فوتبال خوبی بازی کردیم و به همین دلیل نمی‌توانم تیم را ملامت کنم.
    اخراج ژولیو سرجیو بسیار به ما ضربه زد، اما آن پسر هنگامی که روی آنجلو پالومبو خطا کرد تنها داشت غریزی رفتار می‌کرد.
    تیم ما در شرایط خوبی است و اگر بتوانیم لحظات دشوار را مدیریت کنیم اوضاع بسیار بهتر خواهد شد.
    ما در خانه هنوز بهترین رکورد این فصل لیگ را داریم و برای رسیدن به اسکودتو باید در خارج از خانه هم بهتر شویم.»

شب بود خسته بودم چشامو بسته بودم .............. خورشید سر زد و من پیشت نشسته بودم
    چشمام و باز کردم دیدم ازت خبر نیست ................. دیدم برام تو دنیا از تو عزیزتر نیست

#22 ارسال شده در تاريخ 10th January 2011 در ساعت 14:11

3. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

مونتلا سرمربي تيم فوتبال رم شد

وينچنزو مونتلا تا پايان اين فصل از رقابت هاي فوتبال سري آ به عنوان سرمربي تيم فوتبال رم منصوب شد.

کلودیو رانیه‌ری پس از شکست 4 بر 3 مقابل جنوآ از سمت خود برکنار شد و مسئولان رم پس از برکناری این مربی، مونتلا را برای مربیگری تیمشان برگزیدند. بر پایه گزارش اسکای نیوز، مونتلا که 36 ساله است یک دهه برای رم بازی کرد و در سال 2009 از فوتبال حرفه ای کناره گیری کرد.

حضور مونتلا در ورزشگاه المپیک، بازگشت کارلو آنچلوتی، مربی حال حاضر چلسی در این تیم را منتفی کرده است. کارلو 10 سال از دوران بازیگری خود را در رم سپری کرده است.

#23 ارسال شده در تاريخ 22nd February 2011 در ساعت 11:04

4. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

مونتلا: با رم به اوج مي‌رسيم

سرمربي جديد رم به هواداران تيمش قول اروپايي شدن و رسيدن به بالاي جدول را داد.

به نقل از رويترز، وينچنزو مونتلا جانشين کلوديو رانيري در تيم رم شد و تا پايان فصل هدايت جالوروسي را برعهده خواهد داشت.
    وي در اولين نشست خبري خود با سمت مربيگري رم به هواداران گفت: با رم به اوج مي رسيم و اروپايي شدن بديهي ترين قولي است که به همه دوستداران رم خواهم داد.
    مونتلا پيش از اين هدايت تيم زير 15 ساله هاي باشگاه رم را برعهده داشت. بر اساس اين قرارداد او سالانه 500 هزار يورو دستمزد دريافت مي کرد و تا سال 2012 نيز با اين باشگاه قرارداد داشت.

#24 ارسال شده در تاريخ 22nd February 2011 در ساعت 11:05

5. ´•.MahSa.•` آواتار ها
    ´•.MahSa.•`
    عضو افتخاری
    Sep 2008
    10,314
    2,669

رم خبر از خريد‌هاي بزرگ داد
    يكي از مالكان جديد باشگاه رم اعلام كرده بودجه هنگفتي را براي خريدهاي تابستاني كنار گذاشته‌ايم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از گازتا دلواسپورت، جيمز پالوتا كه يكي از سرمايه گذاران باشگاه بوده در اين خصوص گفت: پول زيادي براي جذب بازيكن كنار گذاشته‌ايم و با خريدهايمان هواداران را خوشحال خواهيم كرد.

پالوتا ادامه داد: در اين فصل نتوانستيم به ليگ قهرمانان برسيم. مي‌توانيم فصل آينده اين اتفاق ناخوشايند را جبران كنيم. بازيكنان بزرگي را به رم خواهيم آورد تا سال آينده به راحتي راهي ليگ قهرمانان شويم. مي‌خواهيم خيال هواداران را راحت كنيم. آنها شايسته حضور در ديدارهاي اروپايي هستند و ما مي‌خواهيم آنها را به چيزي كه حق آنها است برسانيم.

وي ادامه داد: اگر شما از توماس دي‌بندتو نيز سوال كنيد، او نيز برنامه‌هاي فصل آينده را براي شما شرح خواهد داد. برنامه‌هاي خوبي داريم و مي‌توانيم رم را به دوران خوبش بازگردانيم.

بر اساس گزارش‌هاي منتشر شده پالوتا هفته آينده به لندن سفر خواهد كرد تا با فرانكو بالديني گفت و گو كند. بالديني در حال حاضر مدير داخلي تيم ملي فوتبال انگليس است و سران رم اميدوارند او را به تيمشان بياورند.

کاش اون لَحظہ اے که یِکے اَزت میپُرسِہ "حاِلت چِطوره؟" وَ تو جَواب میدے "خوبَم!" ، کَس
    ے باشہ کہ
    مُحکَم بَغلِت کُنہ و آروم تو گوشِت بِگہ: "میدونَم خوب نیستے ..."

---

پابِرَهنہ ازسَطحِ ِ سیمانے شَهرمے گذرم اینجاهوا،هواے تونیست دراین ازدحام تنهایے
    "تنها" تورا کم مے آورم من بہ این زندگے ِ بے توبَرنمے گَردم.

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

#25 ارسال شده در تاريخ 22nd May 2011 در ساعت 13:09

6. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

7. ´•.MahSa.•` آواتار ها
    ´•.MahSa.•`
    عضو افتخاری
    Sep 2008
    10,314
    2,669

مونتلا: مي‌توانم در رم بمانم
    سرمربي كنوني باشگاه رم در آستانه پايان قراردادش با اين باشگاه اعلام كرده علاقه‌مند به ادامه همكاري با جلو روسي است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت تراي بال، وينچنزو مونتلا در ميانه‌هاي فصل به‌عنوان مربي موقت، جانشين كلوديو رانيري در اين تيم شد، او پيش از آن در تيم جوانان باشگاه مشغول فعاليت بود.
    مونتلا در اين مورد گفت: براي فصل آينده هنوز تصميمي نگرفته‌ام. نمي‌دانم در رم خواهم ماند يا تيم را ترك مي‌كنم. البته بسيار علاقمندم همكاري خودم با باشگاه را ادامه دهم ولي هنوز هيچ چيز مشخص نيست.

استفانو پيولي، سرمربي كيه‌وو اعلام كرده كه با سران باشگاه رم گفت‌وگو كرده و شايد فصل آينده در المپيكو حضور يابد. ديگر مربياني كه كانديداي حضور در رم هستند، ديديه ‌دشان سرمربي كنوني مارسي و كارلو آنچلوتي سرمربي چلسي هستند.
    مونتلا در اين باره گفت: ديدار سران باشگاه با پيولي مرا نااميد نمي‌كند. ممكن است آنها به توافق با هم رسيده باشند. من در اين مورد صحبت نخواهم كرد. تنها چيزي كه مي‌گويم اين است كه دوست دارم فصل آينده نيز به همكاري با باشگاه ادامه دهم. اگر رؤساي جلوروسي خواستند با كمال ميل به آنها پاسخ مثبت مي‌دهم.

کاش اون لَحظہ اے که یِکے اَزت میپُرسِہ "حاِلت چِطوره؟" وَ تو جَواب میدے "خوبَم!" ، کَس
    ے باشہ کہ

---

#26 ارسال شده در تاريخ 22nd May 2011 در ساعت 13:09

8. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

9. ´•.MahSa.•` آواتار ها
    ´•.MahSa.•`
    عضو افتخاری
    Sep 2008
    10,314
    2,669

مونتلا: متأسفم كه اين خبرها را از رسانه‌ها مي‌شنوم
    سرمربي رم از اينكه خبرهاي مربوط به آينده‌اش در باشگاه را از رسانه‌هاي ايتاليا شنيده تعجب كرده است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، وينچنزو مونتلا، پس از آنكه كلوديو رانيري از هدايت باشگاه كناره‌گيري كرد به عنوان سرمربي موقت، از تيم جوانان به تيم اصلي پيوست.

مونتلا در اين باره گفت: هفته گذشته از اينكه مي‌توانم به عنوان سرمربي به كار در باشگاه ادامه دهم، 90 درصد اطمينان داشتم ولي در حال حاضر تنها 10 درصد به اين موضوع اطمينان دارم. مي‌توانستم در مورد اين مسئله با خيالي راحت فكر كرده و تصميم بگيرم. همه چيز را مورد بررسي قرار دهم و در نهايت تصميم‌گيري كنم ولي به نظر مي رسد شرايط آن‌طور كه مي‌خواهم نيست.

سرمربي رم ادامه داد: در اين فصل تجربه‌هاي خوبي بدست آوردم. بر اساس اعلام نظر همه كارشناسان حاضر در باشگاه، توانايي اداره كردن و سرمربيگري در رم را دارم. البته بايد منتظر بمانم و ببينم شرايط به چه صورتي پيش خواهد رفت. من نبايد در مورد آينده‌ام از رسانه‌ها خبرها را دريافت كنم. اين موضوع مرا ناراحت كرده است.

مونتلا در پايان گفت: همواره دوست داشته‌ام كه با جوانان كار كنم ولي از زماني كه به تيم اصلي باشگاه آمدم، برايم بسيار سخت خواهد بود كه به رده جوانان بازگردم و به آنها فوتبال ياد بدهم. تجربه حضور در تيم اصلي مرا پخته كرده و تصور مي‌كنم براي بدست گرفتن هدايت تيم بزرگسالان آمادگي كامل دارم.

ے باشہ کہ

---

#27 ارسال شده در تاريخ 23rd May 2011 در ساعت 16:42

10. ´•.MahSa.•` آواتار ها
    ´•.MahSa.•`
    عضو افتخاری
    Sep 2008
    10,314
    2,669

رم اروپايي شد، يوونتوس نه
    هفته پاياني رقابت‌هاي ليگ ايتاليا برگزار شد كه در آن تكليف تيم‌هاي راه يافته به بازي‌هاي اروپايي سال آينده مشخص شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، در حالي كه پيش از اين تيم‌هاي سقوط كننده به دسته پايين‌تر در ليگ ايتاليا مشخص شده بود، تيم‌هاي بالاي جدولي براي رسيدن به ليگ قهرمانان و ليگ اروپا تلاش مي‌كردند.
    يوونتوس كه در صورت پيروزي برابر ناپولي و شكست رم برابر سمپدوريا مي‌توانست به مقام ششم رسيده به راهي ليگ اروپا شود، نه تنها پيروز نشد بلكه رم نيز توانست سمپدوريا را مغلوب كرده و به ديدارهاي اروپايي در سال آينده برسد. اودينزه نيز با تساوي برابر ميلان، بالاتر از لاتزيو ايستاد و به دور مقدماتي ليگ قهرمان اروپا رسيد.

بدين ترتيب و در پايان اين فصل سري A ايتاليا، تيم‌هاي ميلان، اينتر و ناپولي به شكل مستقيم به ليگ قهرمان راه يافتند. اودنيزه نيز با قرار گرفتن در راه چهارم به مقدماتي اين جام صعود كرد. تيم‌هاي پايتخت نشين لاتزيو و رم نيز به مكان‌هاي پنجم و ششم جدول دست يافتند و راهي مسابقه هاي ليگ اروپا در فصل آينده شدند.
    در پايين جدول نيز تيم‌هاي سمپدوريا، برشا و باري نيز به سري B سقوط كردند.

* نتيجه هاي كامل به شرح زير است:

بولونيا صفر - باري 4
    فرانچسكو گراندولفو 28، 46، 54 - اريك هاسكلپ 78 براي بولونيا

كالياري يك - پارما يك
    اولف فلشر 55 (گل به خودي) براي كالياري
    والري بوژنيف 34 براي پارما

جنوا 3- چزنا 2
    آنتونيو فلورو فلورس 6، 17 - رودريگو پالاسيو 45 براي جنوا
    ارگون بوگداني 49 (پنالتي) - لوئيس خيمنس 86 براي چزنا

اينترميلان 3- كاتانيا يك
    جيامپائولو پاتزيني 15، 48 - يوتو ناگاموتو 63 براي اينتر
    پابلو مارتين لدسما 66 براي كاتانيا

پالرمو يك - كيه‌وو 3
    آنتونيو نوچرنيو 14 براي پالرمو
    سرجيو پليسير 41 - كوين كانستنت 67 - نيكو پولزتي 80 براي كيه‌وو

رم 3- سمپدوريا يك
    فرانچسكو توتي 30 - ميركو ووچينيچ 70 - ماركو بوريلو 86 براي رم
    دانيه مانچيني 26

يوونتوس 2- ناپولي 2
    جورجيو كيه‌ليني 47 - الساندرو ماتري 84 براي يوونتوس
    كريستين ماجيو 22 - كريستيا لوكارلي 70 براي ناپولي

لچه 2-لاتزيو 4
    مانوئل كوپولا 32 - ايگناسيو پياتي 41 براي لچه
    توماسو روكي 6- مائورو زاراته 35 ، 54 (پنالتي) - چوزپه ويوس 62 گل به خودي براي لاتزيو

اودنيزه صفر - ميلان صفر

برشا 2- فيورنتينا 2
    سيتادين ادر 19 - پيترو آكاردي 88 براي برشا
    خوان وارگاس 2 - اسيو چرچي 75 براي فيورنتينا

ے باشہ کہ

---

#28 ارسال شده در تاريخ 23rd May 2011 در ساعت 16:43

11. Totti forever آواتار ها
    Totti forever
    مدیر سابق
    May 2009
    9,345
    3,083

توتي: منتظر آنچلوتي هستيم

كاپيتان كهنه كار باشگاه رم پس از آنكه آنچلوتي از چلسي اخراج شد اعلام كرد دوست دارد وي هدايت اين باشگاه را به دست بگيرد.
    به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، كارلو آنچلوتي در پي شكست يك بر صفر چلسي برابر اورتون در هفته پاياني ليگ برتر انگليس از سمت خود اخراج شد.

اين مربي در فصل جاري نتوانسته بود با چلسي نتايج خوبي بگيرد و در ميانه‌هاي فصل افت شديدي را با اين تيم‌ لندني تجربه كرده بود به شكلي كه مالك ثروتمند اين باشگاه نتوانست اين موضوع را تاب آورد و وي را در پايان فصل اخراج كرد.

فرانچسكو توتي در اين باره گفت: اميدوارم كارلتو براي ادامه دوران مربيگري خود راهي ايتاليا شده و هدايت جلوروسي را به عهده بگيرد. ما در رم منتظر وي خواهيم بود.

آنچلوتي كه در دوران حضور خود در زمين فوتبال براي رم نيز بازي كرده است، هيچ گاه تمايل خود براي حضور در اين باشگاه را پنهان نكرده و به نظر مي‌رسد به زودي به عنوان سرمربي جديد اين تيم انتخاب شود.

#29 ارسال شده در تاريخ 23rd May 2011 در ساعت 19:00

12. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

13. ´•.MahSa.•` آواتار ها
    ´•.MahSa.•`
    عضو افتخاری
    Sep 2008
    10,314
    2,669

حمايت گوارديولا از حضور انريكه در رم
    سرمربي بارسلونا از حضور لوئيس انريكه در باشگاه رم حمايت كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، جلوروسي پس از پايان فصل و قرار گرفتن در رتبه ششم جدول رده بندي، به دنبال يافتن سرمربي جديد براي حضور قدرتمند در فصل آينده است.

تاكنون نام‌هاي بسياري براي به دست گرفتن هدايت رم به گوش رسيده‌اند. ديديه دشان، كارلو آنچلوتي، مارچلو بيلسا و استفانو پيلوي از اين جمله هستند ولي انريكه نيز گزينه قابل توجهي به شمار مي‌رود.

جوزپه گوارديولا در اين مورد گفت: نمي‌دانم كه آيا لوئيس با رمي‌ها تماس داشته يا نه. اگر شايعه‌هاي منتشر شده در اين خصوص درست باشند و او راهي رم شود، اطمينان دارم عملكرد خوبي در جلوروسي خواهد داشت.
    البته سران رم از گوارديولا نيز براي هدايت اين تيم نام برده‌اند كه البته احتمال حضور وي در ايتاليا بسيار ضعيف است.

گوارديولا در اين خصوص نيز گفت: من يك سال ديگر با بارسلونا قرار داد دارم و مي‌خواهم به آن احترام بگذارم.

ے باشہ کہ

---

#30 ارسال شده در تاريخ 28th May 2011 در ساعت 13:21

صفحه 3 از 15 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)