اموزش نصب تم در ویندوز 7 - نصب تم در ویندوز 7
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
  1. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    بوكان
    26,716
    3,386

پیش فرض اموزش نصب تم در ویندوز 7 - نصب تم در ویندوز 7

نصب Theme در ویندوز 7 ، به سادگی ویندوز XP نیست. البته اگر تم رسمی مایکروسافت باشد، با دوبار کلیک روی فایل تم، نصب خواهد شد. اما بیشتر تم هایی که از سایت های مختلف قابل دانلودهستند، غیر رسمی بوده و نصب آنها با دردسر هایی همراه است.در این مقاله، ساده ترین و بهترین روش نصب تم در ویندوز 7 را به شما آموزش می دهیم.
    برای این کار، نیاز به یک نرم افزار کوچک به اسم Windows Theme Installer داریم.لینک دانلود این نرم افزار با حجم 386 کیلو بایت از فایل پیوست زیر دانلود نمایید

سپس، روی فایل Windows Theme Installer.exe کلیک راست کرده و گزینه Run as Administrator را بزنید تا برنامه اجرا شود.محیط این برنامه، به این شکل است :

در قسمت راست، اسم تم های فعلی و نصب شده در ویندوز را مشاهده می کنید.برای نصب تم جدید، به این صورت عمل کنید :
    1- تیک Theme را بزنید.
    2- بر روی دکمه Browse کلیک کرده و فایل تم که می خواهید نصب کنید را انتخاب کنید. (پسوند فایل های تم، معمولا themepack است)
    3- دکمه Install Theme را بزنید. اسم تم جدید باید در قسمت راست اضافه شود.
    4- در قسمت راست، تم را انتخاب کرده و دکمه Apply Theme را بزنید.با انجام این کار ها، تم مورد نظر شما نصب خواهد شد.ویندوز 7 ، در مقابل نصب تم های غیر رسمی محافظت شده است. به همین دلیل نرم افزار هایی مثل Windows Theme Installer ، تعدادی از فایل های DLL ویندوز را Patch می کنند تا شما بتوانید تم دلخواهتان را نصب کنید.اگر زمانی تصمیم به حذف تم مورد نظر خود گرفتید، باید در پنجره همین نرم افزار و در قسمت راست، اسم تم را انتخاب کرده و دکمه Remove Theme را بزنید.اگر هم خواستید DLL های Patch شده ویندوز به حالت اصلی خود بازگردد، می توانید دکمه Restore Default System Files را بزنید.
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    #1 ارسال شده در تاريخ 14th January 2013 در ساعت 04:29

2. uranuss آواتار ها
    uranuss
    کاربر سایت
    Dec 2014
    esfahan
    2
    0

سلام.
    منکه روی browse روانتخاب میکنم پنجره انتخاب فایل برام بازمیشه اما اون تم نیست وفقط پنجره پوشه هامونشون میده.
    من بایدچجوری تم رواتنخاب کنم؟؟؟؟؟؟
    لطفاکمک کنید.
    #2 ارسال شده در تاريخ 14th December 2014 در ساعت 14:04

3. uranuss آواتار ها
    uranuss
    کاربر سایت
    Dec 2014
    esfahan
    2
    0

وایییییییی تو روخدا کمک کن ادمین.من نیازدارم الان.
    #3 ارسال شده در تاريخ 14th December 2014 در ساعت 14:24

4. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

5. babiz آواتار ها
    babiz
    مدیر سابق
    Nov 2011
    تخت جمشید
    84,118
    31,889

درود به دوست خوبم . با عرض پوزش . بنده بلد نیستم راهنماییتون کنم . ادمین هر موقع اومدن صد در صد راهنماییتون میکنن . من خودم هم بهشون میگم تا حتما پاسخ شما رو بدن . باز هم معذرت

میخوام که الان نمیتونیم پاسخگو باشیم.

#4 ارسال شده در تاريخ 14th December 2014 در ساعت 14:32

6. Admin آواتار ها
    Admin
    مدیر کل سایت
    Jun 2008
    بوكان
    26,716
    3,386

نقل قول نوشته اصلی توسط uranuss فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    وایییییییی تو روخدا کمک کن ادمین.من نیازدارم الان.

سلام

این تم نیست که !!! یک پچ هستش که قابلیت اضافه کردن تم های غیر رسمی رو به ویندوز اضافه میکنه ، شما باید از قبل تم ها رو دانلود کرده باشید و توسط این طبق اموزش ما نصبشون کنید دوست عزیز
    ، پوشه هاتون رو نشون میده چون دقیقا مسیر نصب تمی که دانلود کرده اید ازتون می خواد
    فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]"فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

شب های دراز بی عبادت چه کنم
    طبعم به گناه کرده عادت چه کنم
    گویند کریم است و گنه می بخشد
    گیرم که ببخشد ز خجالت چه کنم...

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
    #5 ارسال شده در تاريخ 19th December 2014 در ساعت 03:34

علاقه مندی ها (Bookmarks)