مدیر دوبلاژ این فیلم:
از صداپیشگان متفاوت استفاده كرده‌ام
«بازی با مرگ» (Game of Death) آخرین اثر از بروسلی، توسط علیرضا باشكندی دوبله شده است.
باشكندی با بیان این‌كه بروس‌لی هنگام ساخته شدن «بازی با مرگ» درگذشت به ایسنا اظهار كرد: حدود 80 درصد این فیلم با حضور بدل‌كار بروس‌لی ساخته شده است. اما علیرغم تدوین خوب این فیلم، اشتباهات بزرگی در آن دیده می‌شود. از سوی دیگر تشییع جنازه‌ی تصویر شده در این فیلم، مراسم خاكسپاری واقعی بروس‌لی است.
این مدیر دوبلاژ از حسین عرفانی، اكبر منانی، مینو غزنوی، ناصر نظامی، امیر عطرچی، محمد عبادی، مینویی، منوچهر زنده دل، بهرام زاهدی، نورعلی، ابراهیم شفیعی، ناصر خویشن‌دار، اصغر رضایی نیك، فاطمه حدادی و اشكان به عنوان گویندگان این فیلم نام می‌برد.
وی با بیان این‌كه در دوبله‌ی فیلم‌های مختلف بروس‌لی سعی می‌كنم از گویندگان متنوعی استفاده كنم، تصریح كرد: زمانی كه چند فیلم از یك بازیگر مانند بروس‌لی را پشت سر هم كار می‌كنیم، تكرار صداها، موجب شبیه شدن دوبله‌ها به یكدیگر می‌شود. بنابراین برای ایجاد تنوع، سعی كرده‌ام كه از صداپیشگان متفاوتی استفاده كنم.
این مدیر دوبلاژ، درباره‌ی تفاوت دوبله‌ی فیلم‌های رزمی مانند آثار بروس‌لی با سینمایی‌های دیگر اظهار كرد: در رابطه با فیلم‌های «لی» به مشكلی برنخورده‌ام؛ چراكه دیالوگ‌ها، مفهوم است. تنها اثر رزمی كه هنگام صحبت در آن دچار مشكل شدم، سریال «افسانه شجاعان» بود، چراكه به عنوان مثال بازیگران بخشی از جمله‌ی خود را روی زمین و بخش دیگری از آن را در حال انجام حركات رزمی روی هوا بیان می‌كردند.
رابرت كلوس «بازی با مرگ» را كارگردانی و بروس‌لی در آن در نقش بیلی لو بازی كرده است از دیگر هنرپیشگان این فیلم به كالین كمپ، دین جگر و گیگ یانگ می‌توان اشاره كرد.
«بازی با مرگ 1» محصول دو كشور آمریكا و هنگ كنگ در سال 1978 است و در این فیلم اكشن می‌بینیم بروس‌لی در نقش بیلی لو بازیگر بسیار مشهوری است كه در فیلم‌های زیادی بازی كرده است گروهی سعی می‌كنند او را بكشند و هم فكر می‌كنند كه بیلی مرده است. این در حالی است كه او در جایی پنهان شده است و خود را برای گرفتن انتقام آماده می‌كند.
منبع : ایسنا