روش های برقراری ارتباط عاطفی
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
 1. Borna66_TAHA آواتار ها
  Borna66_TAHA
  مدیر سابق
  Feb 2009
  سهراب-خيام
  9,903
  390
  تشکر شده : 3,688

  Lol روش های برقراری ارتباط عاطفی

  اولين قدم جهت برقراری ارتباط عاطفی انتخاب سوژه ميباشد.  -اونايي که تا يه پسر مي بينن سريع مثل مگس زلميزنن تو چشماي طرف! اونايي که دبيرستاني هستند و در مقطع اول و دوم دبيرستان درس مي خونند! اونايي که خيلي تابلو رفتار مي کنن و سرشون با گوششون بازي ميکنه! 4-اونايي که تو خيابون حتي با ديدن ويترين بقالي وايميسن و پفک و چيپس ها رو ديد مي زنن! اونايي که خيلي زشت هستند و سال به سال نخ اصلاح و اپي ليدي مصرف نمي کنن! بتون قول ميدم که اينگونه دختر ها حتي اگر يه تيکه جواتي هم بشون بندازين سريع پا ميدن و ميان آويزون شما ميشن!

  اما از اونجايي که ميدونم همه پسرا عادت دارن لقمه گنده تر از دهنشون بر دارند - حتي اگر قيافه اونها يه چيزي تو مايه هاي دمت گرم باشه – و به دنبال دختراي فشن و با کلاس هستند :

  آيا شما تازه به شهر آمده ايد ؟


  آيا شما قيافه اي فاجعه آميز داريد؟

  آيا صورت شما طي عمليات شهادت طلبانه اي در جنگ جهاني دوم مورد اصابت خمپاره قرار گرفته است؟(يه چيزي تو مايه هاي همون فاجعه آميز)

  آيا شما لهجه داريد؟

  آيا شما به دنبال يک دختر کلاس بالا مي گرديد؟

  آيا شما دنبال دختري با شلوار برمودا هستيد؟

  و بالاخره آيا شما به دنبال زيدي هستيد که زمين تا آسمان از نظر تيپ و مايه و قيافه با توي در به در تفاوت داشته باشد؟

  اگر جواب همه سوال هاي بالا بل يا آره هستند لازم است به شما بگويم که هرگز نگران نباشيد .چون ما اين نياز شما را کاملاً برطرف ميکنيم!

  شما با داشتن تنها چند بليط اتوبوس مي توانيد به خواسته خود برسيد!بله درست حدس زديد! کافيه چند تا بليط اتوبوس داشته باشيد
  !

  قبل از اينکه چگونگي مخ زدن رو بتون ياد بدم ابتدا آماري از پا دادن دختراي بالا شهر بگم

  1-

  : دختراي که پاتوقشون بالاي شهر مي باشد فقط به ماشين دار ها پا ميدن و اگر شما ماشين نداريد يا ماشينتون کمتر از15 ميليون هست نيازي نيست وقتتون رو تلف کنيد و به چنين مکان هايي بريد و بهتره که به همون پايين شهر بسنده کنيد! دخترايي که پاتوقشون خيابون هاي خيلي با کلاس شهر مي باشد حتي با ماشين 15 ميليوني هم نميشه مخشون رو زد چون اين دخترا قبلاً مخشون زده شده (توسط بچه محل هاشون) و جنس بي صاحاب در چنين مکان هايي پيدا نميشه! دخترايي که خودشون ماشين دارند و بنا براين مخشون زدني نيست (نکته:90 درصد دختر ها اصولاً به اين دليل پا ميدن که يه احمقي بياد با ماشن ببردشون کافي شاپ و رستوران و بعدشم برسوندشون خونه!پس اگر طرف خودش ماشين داشته باشه ديگه عمراً پا بده مگر در مواردي خاص!) بعضي دختر هاي پايين شهر حتي به راننده تاکس هم پا ميدن پس اين نقطه ها بهترين مکان براي تور کردن داف مي باشد! بعضي دختر ها شهر هم که ماشالا خودشون پسر تور ميکنن! بعضي ها هم که ديگه نيازي به توضيح من نيست!!!! دختر هاي پايين شهر هم دخترا دو دسته ميشن:دسته اول اونايي که که در بالا 5 تا از ويژگي هاشون رو گفتم و اين دسته حتي با جدول کنار خيابون هم طرح دوستي ميريزند و دسته دوم که به دليل داشتن چند تا برادر قلچماق اصلاً کسي طرفشون نميره....

  اما نحوه مخ زدن:

  الف: مخ زدن دختراي بالا شهري:

  وسايل مورد نياز:يک جفت صندل سفيد
  Darki –شلوار مدل بوسيني ,Buddyو يا هر شلواري که بشه دمپاش رو بالا زد-يک تي خط دار حلقه اي (ترجيحاً آبي کمرنگ يا مشکي)- ترجيحاً موي بلند – ريش عجيب و غريب- چشماي هيز و کشيده –ماشين بالاي 15 ميليون و همچنين مقداري زبان به اندازه کافي!

  روش مخ زدن: ديگه مخ زدن با گفتن واژه هايي مثل:خانوم ببخشيد ساعت چنده؟ - ميشه وقتتون رو بگيرم؟ - تو بخورم و ... کاربردي نداره بايد و بايد به جاش کار هاي زير رو انجام بديد

  1-
  : به بالاي شهر رفته و جولوي يکي از مراکز تجاري مقاديري با ماشين خود به متر کردن خيابون ها مي پردازيد.2-سوژه مورد نظر را شناسايي ميکنيد 3- با ماشين خود جولوي پاي سوژه توقف نموده و از ماشين پياده ميشويد(ضبط ماشين روشن باشد). 4- وقتي از ماشين پياده شديد در ماشين رو باز گذاشته و بدون اينکه حتي نيم نگاهي به سوژه بيندازيد وارد مرکز تجاري ميشويد .5-سپس از مرکز تجاري خارج ميشويد و به سمت ماشين خود مي آييد .(بتون قول ميدم سوژه همچنان کنار ماشين شما ايستاده است)6-سوار ماشين مي شويد و اصلا به سوژه توجه نميکنيد.7- با ماشين چند متر به جلو ميرويد اما دنده عقب مي کنيد و به سمت سوژه مي آييد و به او مي گوييد:سلام.بيا بالا .شرمنده که منتظرت گذاشتم .آخه کار داشتم.حالا بشين بريم!

  تبريک ميگم شما مخ يه دختر بالا شهري رو زديد
  !

  ب-دختراي وسط شهر
  :

  وسايل مورد نياز:همه چيز هاي بالا به غير از ماشين بالاي 15 ميليوني.(پرايد و 206 براي چنين مواردي مناسبه.مواظب باشيد که ماشينتون کلاسش از 206 بيشتر نباشه چون دختره در اين مواقع احساس سرخوردگي و تضاد طبقاتي شديد ميکنه و عمراً بتون پا بده
  !)

  روش مخ زدن:1-با ماشين خيلي آروم در کنار خيابون حرکت ميکنيد و هر دختري که ديديد جولوش ترمز ميکنيد و بش ميگيد : سلام. سوار شو بريم با هم يه دور بزنيم(اتول ميزنيد)

  تبصره: 87 درصد دختر ها در اين هنگام سوار ماشين نميشن اما شما نا اميد نشيد و بازم به طرف گير بديد و بتون اطمينان ميدم که طرف در بار سوم سوار ماشين ميشه.

  ج.دختراي پايين شهر:

  وسايل مورد نياز:چيز خاصي مورد نياز نيست فقط کافيه مقداري روغن و واکس مو از سرتون چکه کنه و ترجيحاً صورتتون پر از جاي چاقو باشه.چون دختراي اين قسمت شهر به کسي پا ميدن که يه نمه تو مايه هاي فردين باشه!

  روش مخ زدن:پس از اطمينان از اينکه سوژه مورد نظر برادر يا پسر خاله يا پسر عمو و اينا نداره ميريد به سمتش و بش ميگيد:آبجي يه غلام لوتي نمي خواي؟!

  تبريک ميگم شما تونستي يه زيد واسه خودتون رديف کنيد!از همين الان دارم هفته بعد رو مجسم ميکنم که يه پيکان جوانان گوجه اي زير پا و زيد بغل و جاده شمال!!!

  پس من سر همين موضوع تمرکز مي کنم و بتون ميگم که چيکار کنيد اما ابتدا به شيوه تبليغ هاي تلويزيوني با چند تا سوال شروع ميکنم يعني بايد بفهمي کدوم دختر پا ميده و کدوم پا نميده ! که تشخيص اين امر خيلي ساده است. فقط نيازمند کمي وقت و بيکاري است.يعني شما ميريد سر خيابون وايميسيد و به دقت خواهران شرعي خودتون رو زير نظر ميگيريد و اونايي که رفتارشون به شرح بالا مي باشد بلا نسبت مثل سگ پا ميدن!!!!!!!!!!!

  نقل از ست ست
  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  هميشه خود باشيم نه كسي ديگر!
  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  #1 ارسال شده در تاريخ 21st July 2009 در ساعت 22:07

 2. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :


 3. Borna66_TAHA آواتار ها
  Borna66_TAHA
  مدیر سابق
  Feb 2009
  سهراب-خيام
  9,903
  390
  تشکر شده : 3,688

  پیش فرض

  چگونه یک دختر را بخندونیم و به طرف خود جذب کنیم

  قبل از این که شروع کنم این رو تذکر بدم که دلیلی که اکثر مرد ها از خندوندن نتیجه مثبت نمی گیرن اینه که سعی می کنن با گفتن جوک دخترها رو بخندونن. در حالی که خنده ای که در اینجا مورد نظر ماست خنده ی حاصل از داشتن یک شخصیت با مزست. برای مثال چارلی چاپلین برای خودش یک شخصیت خلق کرده بود که بامزه بود کاراش (خجالتی و دست و پا چلفتی در عین حال زرنگ و ... ) شما هم باید برای خودتون یک شخصیت خلق کنید که جذاب و خنده دار باشه ولی مطمئنا دست و پا چلفتی مورد نطر ما نیست.

  با کارهایی بهتون می دم می تونید یک شخصیت بامزه خلق کنید و در عین خنده دار بودن جذاب هم باشید

  تا می تونید در مورد مسایل مختلف مربوط به دختر زیاده روی کنید. مثلا یه دختری بهتون میگه وای چقدر موام بد شده امشب (داره ناز می کنه که شما بگید نه خیلی هم قشنگه)! و شما هم می گید : من نی خواستم بروت بیارم ولی آره خیلی بد شده. همونجا احتمالا دختره میخنده و یک وشگونی ازتون می گیره و شما هم می تونید اینو براش دیگه تا آخره اون شب داستان کنید و همش بگید وای همه دارن مواتو نگاه می کنن! حالا چی کار کنیم و یا مثلا من خجالت می کشم با این موا با تو راه برم و

  تا اون جا که می تونید سعی کنید متهمش کنید می خواد شمی رو بلند کنه! دختر . مثلا اگه گفت دیگه دیره و من باید برم خونه بگید ولی من باهات نمیام و اون می گه نه گفتم تو بیا گفتم من می خوام برم خونه و شما هم که انگار کرید می گید ای بابا ما هنوز همدیگرو درست نمیشناسیم و تو می خوای منو ببری خونت. عجب دور و زمونه ای شده ها و ...

  حرفاشو سو تعبیر کنید. مثلا اگر داشت بهتون می گفت مثلا با هم شام درست کنیم و برگشت گفت: ''''''''بکنیم یا نه''''''''؟
  همین حرفشو به شوخی بگیرید.

  زیادی لبخند نزنید و به جوکهای خودتون نخندید.

  احساساتشو لطیف مسخره کنید؟ مثلا : می گه وای واقعا از اینکه مردم بقل دستم سیگر بکشن متنفرم! بگید: حالا واقعا نسبت به این کار چه احساسی داری؟

  این ها رو با جوک ها و تیکه های با مزه تون قاطی کنید، حتما نتیجه می ده
  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  هميشه خود باشيم نه كسي ديگر!
  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  #2 ارسال شده در تاريخ 21st July 2009 در ساعت 22:08

 4. Borna66_TAHA آواتار ها
  Borna66_TAHA
  مدیر سابق
  Feb 2009
  سهراب-خيام
  9,903
  390
  تشکر شده : 3,688

  پیش فرض

  من سعی اصلیم اینه که شما یاد بگیرید چه طور دخترهایی رو هم که حتی در برخورده اولبه شما علاقه ای نشون نمی دن، کم کم به خودتون علاقه مند کنید. ولی اشکاله کار اینجاست که این چیزی نیست که شما یک شبه یاد بگیرید و چیزی هم نیست که شما بتونید دریک آن دختری رو به خودتون علاقه مند کنید.
  همونطور که گفتم این داستان نیاز مندوقت و انرژی صرف کردنه تا موقعی که بتونید اون تغییرات اساسی در خودتون بوجودبیارید. از اونجایی که خیلی هاتون آدم های کم طاقتی هستید امروز می خوام بهتون یهفرمول بدم که بشه ازش همه جا استفاده کرد، ولی این فرمول یه پیشنیاز داره و اون هماینه که برای این که کار کنه دختره هم باید از شما خوشش بیاد.  مرحلهی یک: در مرحله ی یک شما دنباله یه راهی هستید که بتونید دخترهایی رو به شما یه حداقله علاقه رو دارن پیدا کنید. چون شما آدم های زرنگی هستید و نمی خواید وقت خودتونرو با دختر هایی که باید مدت ها روشون کار کنید و خرجشون کنید و ... تلف کنید. آسونترین کاربرای پیدا کردنه این دختره ها استفاده از نگاهه. تو هر جایی که هستیدحواستون به دخترهایی که تو چشمتون نگاه می کنن باشه.

  مرحله دو: تاییدیه گرفتن برای مرحله ی یک - برای این که نه خودتون رو خراب کنید و نه این که بی خودمزاحمه کسی بشید که ازتون خوشش نمیاد. باید مطمعن شید که نگاه اول از رویه کنجکاویو بی کاری و ... نبوده و واقعا یک check out واقعی بوده.باری این کار بعد از این کهنگاهه اول انجام شد (بر خلافه ایده ی عمومی که انقدر به دختره زل به زن که از روبره و بفهمه تو چه آدمه قوی ای هستی) شما نگاهتون رو بر می گردونید. نه با حالت بد،عادی. و سعی می کنید که دوباره یک نگاه بگیرید که مطمعن شید نگاه اول واقعی بوده. وقتی نگاه دوم رو گرفتید قبل از این که نگاهتون رو بر گردونید یه نیم لبخندی بهدختره می زنید و خوب حواستون رو جمع می کنید ببینید عکس العملش چیه. اگر عینه گاوروشو کرد اون ور و خودشو ان کرد، کسی نیست که شما دنبالش می گردید. اگر اون هم یهته لبخندی تحویلتون داد، می فهمید که مرحله اول به خوبی انجام شده و دختره مورد نظربرای مراحل بعدی آمادست.

  مرحله ی سه: مرحله ی سه مرحله سختیه ،باید برید جلو و ارتباط بر قرار کنید. بد ترین کاری که می تونید بکنید اینه که برید جلو بگید سلام من حسن قلی ام. چوندختره بلافاصله تو دلش میگه به من چه! بهترین کاری که می تونید بکنید اینست که بهطور غیر مستقیم خودتون رو به جایی که دختره هست نزدیک کنید. هیچ وقت مستقیم به طرفشقدم بر ندارید که دارم میام باهات حرف بزنم ، خیلی بده. مثلا فرض کنید توی یک بارهستید و دختر دمه بار نشسته، نرید طرفه دختره ، به هوای گرفتن یه نوشیدنی برید جلو،انگار نه انگار که اصلا دختره هست اونجا ولی خودتونو به جایی برسونید که بتونیدباهاش به راحتی صحبت کنید. (اگر وردارید بنویسید که آقا در شهره ما بار وجود ندارهیا خودمو می کشم یا شما رو. نه، شما رو می کشم. بار نه کتابخونه، نه سو پر مارکت، نه پارک، نه مهمونی)یه حسنه بزرگ این کار اینه که اگر باهاش حرف زدید و خیطتون کرد ومحل نداد کمتر حالتون گرفته می شه تا زمانی که مستقیم برید جلو. وقتی که نزدیکشدین و یه چند دقیقه گذشت یه سوژه از شرایطی که درش هستید گیر بیارید و باهاش سرهحرفو باز کنید. نه با تته پته و هول شدن، خیلی راحت. مثلا تو همون باری که بالامثال زدم می تونید بگید چه موزیکه خوبی، همیشه سه شنبه ها این سبک موزیک می زنه؟(دیدید چی شد، نه سلام من قلی هستیم، نه من می تونم چند دقیقه وقت گرانبهاتون روبگیرم و...) اصلا مهم نیست که دختره چی جواب میده یا شما چی می پرسید ، مهم اینه کهشما می خواید برخورد دختر رو ارزیابی کنید. اگر علاقه مند به حرف زدن بود و شروعکرد به این که هرچی .. نمی دونم من دفه ی اولمه تو ... علامته خوبیه. اگر خشک گفت: نه یا مثلا نمی دونم یا .. وقتتون رو تلف نکنید، فقط می خواسته بکشونتتون جلو کهبرید بگید می تونم وقتتون رو بگیرم که بگه نه حالتون رو بگیره. حالا شما پاتک زدیدمستقیم نرفتید جلو حاله خودش بیشتر گرفتس. اگر خیلی از دختره خوشتون اومده و جواباول اونی که می خواید نیست ولی خیلی هم خشک و کوتاه نیست می تونید یه سوال دیگه همبکیند. اگر دیدید باز اوضاع همونطوره، قبل از این که با یه برخورده بد مواجه بشیدخودتون محل کار خود رو ترک گفته و به پناهگاه وارد شوید = فرار (از دوران جنگخواننده داریم؟! یا همه کم سن و سالیدمرحله چهار: این مرحله دیگه بستگیداره هدفتون از ایجاده اون ارتباط چی بوده.

  بعد از این که دیدید نه واقعابه شما علاقه منده و حرف ها داره خوب پیش میره، بسته به جایی که هستید یه بهانهبیارید و اون جا رو ترک کنید. مثلا: تو بار - دوست داری بریم یه قدم بزنیم. توکلاب: صدا اذیت می کنه، می خوای بریم بیرون راحت تر حرف بزنیم و ....


  ازاین به بعدش رو خود دانید. به هرجا که دوست دارید ختم کنید داستانرو.

  یادتون باشه ، خوشگل یا بد گل یا هرچی، اگر ظاهر آراسته داشته باشید،(مطلبه در مورده ظاهر رو یادتونه؟) همیشه دختری پیدا میشه که از شما خوشش بیاد. لااقل از هر صد تا دختری که می بیند یکیش از شما خوشش میاد. پیداش کنید و وققتون روبا 99 تای دیگه ای که از شما خوششون نمیاد تلف نکیند. نگاه بزرگترین سر نخه ،حواستون باشه.
  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  هميشه خود باشيم نه كسي ديگر!
  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  #3 ارسال شده در تاريخ 21st July 2009 در ساعت 22:08

 5. Borna66_TAHA آواتار ها
  Borna66_TAHA
  مدیر سابق
  Feb 2009
  سهراب-خيام
  9,903
  390
  تشکر شده : 3,688

  پیش فرض

  روش برقرای ارتباط عاطفی در دوره های مختلف زمانی
  اصولاً مدرنیته خیلی چیز بدیه چون همه چیز و تحت تأثیر قرار داده حتی طرز تفکر مردم نسبت به مسائل!البته تاریخ نشون داده که مردان در هر دوره ای از تاریخ برای جلب توجه خانوم ها باید یه بامبولی سر خودشون پیاده می کردند تا این موجودات فتنه انگیز ولی در عین حال بسیار خوش خط و خال! یه نیم نگاهی بشون بندازن.اما با گذشت زمان این خانوم ها که بشدت هم دمدمی مزاج بودند باعث شدن این مردای بدبخت برای اینکه روحیه تنوع طلبی زن ها ارضا بشه هی تیپ های مختلفی بزنن!خدا میدونه در آینده چه جوری باید باشیم تا این زن ها و دخترا به ما گوشه چشمی نظر بندازند!!!در زیر سیر تکاملی روش های مخ زنی در گذر تاریخ رو مشاهده می نمایید:
  در عصر حجر
  در این عصر چون هم زن و هم مرد زبون همدیگه رو نمی فهمیدن(چون هنوز زبان اختراع نشده بود) کار مردا سخت تر بود.چون دیگه نمیشد با صحبت کردن و عزیزم ساعت چنده و ببخشید مستقیم کدوم طرفه و .... مخ طرف رو بزنی.پس باید با استفاده از ظاهر و عملیات محیرالعقول یه زن رو به دست میوردی.از جمله روش های مخ زنی این دوره عبارت بودند از:
  * داشتن گرز بزرگ تر و و محکم تر (مثل امروز که هر کس ماشینش شیکتر و با کلاس تر باشد گزینه های بهتری گیرش میاد!)
  *داشتن پشم و پیلی بیشتر در ناحیه سینه آقایون و کلاً در همه جای بدن! (نکته: پشم و پیلی نام یکی از عضو های بسیار مهم و حیاتی در بدن مرد های قدیم بود که نشانه مردانگی هم بود.)
  *داشتن غار بزرگ تر
  *داشتن لباس!(که این یکی رو فقط مرفهان بی درد اون دوره داشتند)
  هدف از مخ زنی: بر اساس نقاشی های به دست آمده از روی غار ها انجام این عملیات احتمالاً هیچ هدفی رو دنبال نمی کرده و تنها جهت هضم شدن غذا بوده!(چون بر اساس مطالعات پزشکی گوشت دایناسور دیر هضمه و باید فعالیت شدید! داشته باشی تا هضم بشه)
  بعد از عصر حجر یه عصری اومد که در اون زن ها خیلی راحت در دسترس بودند و لازم نبود کلی تلاش کنی تا مخشون رو بزنی. البته به دلیل تلاش های زیادی که بعضی از زنان فمنیست جهت حذف کردن این قسمت تاریخ داشته اند ما اطلاعات دقیقی از این دوران نداریم.ولی میدونیم همیشه هم نبوده که مردا زجر بکشن!بلکه یه دوره ای توی تاریخ بوده که مردا حالشو بردند و چیز دیگه ای که میدونیم اینه که احتمالاً زنهای این دوره انسانهای بسیار فهیم و با منطقی بوده اند و خودشون درک کردند که اگر الکی کلاس بذارند ترشیده می شن و میمونن روی دست ننه باباهشون واسه همین هیچوقت نه نمیگفتند!!!!
  دوره هخامنشی
  در این عصر رن و مرد زبون همدیگه رو می فهمیدند ولی هنوز ساعت مچی اختراع نشده بود که بشه با گفتن جمله عزیزم ساعت چنده مخ یه دختر خانوم رو بزنی! و اصولاً زن های این دوره دو دسته بودند یکی زن های اشراف زاده و درباری بودند که کافی بود یه تیکه ناقابل بشون بندازی تا حسابت با کرام الکاتبین و شخص داریوش و کورش کبیر باشه و دسته دیگه زن های رعیت بودند که تنها کاری که بلد بودند آشپزی و آوردن آب از چاه بود!برای همین در این دوران برای اینکه یک زن خوب رو برای خودت برداری باید اول کلی زحمت می کشیدی و روش های شمشیر زنی و ... رو یاد می گرفتی.بعد میرفتی توی جنگ شرکت می کردی.بعد اگه احیاناً زنده می موندی میتونستی یکی از زن های دشمن رو واسه خودت به غنیمت ببری!پس می بینیم که باز هم علی رغم اینکه انسان بسیار پیشرفت کرده بود(نسبت به عصر حجر) اما بازم مخ زنی یکی از کار های شاق بود!اما برای زدن مخ زنان درباری باید ویژگی های زیر رو مد نظر قرار میدادند:
  *حداقل یکی از اجداد پدری و مادری باید یه ربطی به دربار داشته باشه تا مثلاً خون پادشاهان در رگ اون مرد جاری باشه(به اصطلاح امروزی آقازاده باشه!!!)
  *داشتن شمشیر از جنس طلا و سپر از جنس نقره و نیزه از جنس برنج (رجوع شود به شرایط گرز در عصر حجر)
  *داشتن ریش بلند (رجوع شود به شرایط پشم! در عصر حجر)
  هدف از مخ زنی: بر اساس کتیبه های به جا مانده از تخت جمشید هدف از مخ زنی داشتن نوکران و کنیزان زیاد و خوردن شراب بوده!
  دوره قاجار:در این دوره یه پادشاهی بوده به اسم آقا (آغا) محمد خان قاجار که همه میدونیم چه مرگش بوده! آره دیگه خلاصه به خاطر این بلای خانمان سوزی که این جناب بش دچار شده بودند(و ایشالله خدا نصیب هیچ مردی نکنه) یه کمی زیاد عقده ای شده بودند و به همین دلیل نمی تونستند ببینن که یه مردی برای اینکه زن دلخواهش رو به دست بیاره عملیات مخ زنی انجام بده و هر کسی که این کارو می کرد چشماش رو در می آورد تا عبرت بقیه شه!و کلاً اون عملیات قدغن و غیر قانونی بوده. به همین دلیل در اون زمان به دلیل این محدودیت فوق العاده روش مخ زنی زیاد پیشرفتی نکرد و به دلیل زیر زمینی بودن! اطلاعات دقیقی از چگونگی انجام آن در دست نیست.البته بر اساس یک نوشته تاریخی تأیید نشده در این دوران برای مخ زنی بی بی صغرا و ننه سکینه پس از شناسایی دختر مورد نظر(یا همون طعمه) به حمام می رفتند (در روزی که طعمه هم به حمام می رفت ) و بدن وی را در حمام دید می زدند و در صورت تأیید این عزیزان و زدن مهر استاندارد و ایزو 9002 ادامه عملیات در خانه پدر دختر و تحت عنوان خواستگاری انجام میشد و نه پسر دختر رو می دید و نه دختر!(به نظر من که خیلی باحال بوده.فکرشو بکنید یه روز مامانتون بیاد بتون بگه عرشیا جان عزیزم امروز ساعت 5 برو کافی شاپ هویج دوست دخترت اونجا منتظرته!)
  هدف از مخ زنی: داشتن پسر جهت ادامه شغل پدر!
  دوره پهلوی:در این دوره مردم یه کمی زیاد سیاسی فکر می کردند و اصولاً زیاد توجهی به دختر و مخ و این حرفا نداشتند و به غیر از شهرام شب پره و ابی و فردین بقیه مردا تو فکر براندازی نظام بودند! برای همین حکومت هم برای این که بیاد کار مردا رو آسون تر کنه و باعث بشه اونا دیگه به سیاست فکر نکنن یه مکان های تفریحی –بی فرهنگی! رو درست کرد به اسم کاباره که مردا می رفتن توش و یه کار های بدی رو انجام می دادن که من الان عرق شرم بر پیشانیم نشسته و نمی تونم بگم!خلاصه در این دوران هم به دلیل سهولت بیش از حد دسترسی به داف! عملیات مخ زنی چندان پیشرفتی نداشت . اما خوب بر اساس نسخه های به جا مانده از فیلم های فارسی آن دوران چند تا کار سخت برای مخ زدن باید انجام میشده که عبارت بودند از:
  *فقیر بودن و بی خانمان بودن پسر!(جهت زدن مخ دختران مرفه و بی درد این امر بسیار لازم بوده است)
  *داشتن زور زیاد و توانایی دریبل زدن چند نفر به طور همزمان....نه چیز ببخشید منظورم توانایی کتک زدن چند نفر به طور همزمان بود(امان از دست این عادل فردوسی پور!)
  *شباهت ظاهری به محمد علی فردین و بهروز وثوق
  *کشیدن سختی های بسیار در دوران کوردکی.
  *داشتن شلوار دمپا گشاد و کت چهار خانه و ریش مدل داریوشی
  *توانایی خواندن آهنگ سلطان قلب ها به صدای بلند!
  *داشتن ویژگی مردانه در حد دعوت شدن به تیم ملی!(به طور مثال اون دوران یکی از نشانه های مردانگی بوی عرق و بوی نئشه آور! توالت بعد از خروج مردان بود! در حالیکه امروز این دو تا بو نشانه آبرو ریزی و بی کلاسیه)
  هدف از مخ زنی:رسیدن به پول و پله ی پدر پولدار دختر و داشتن زندگی راحت و مرفه!
  دوره انقلاب تا چند سال پیش: در این دوره روش های مخ زنی تغییری کرد اساسی و به نام خواستگاری تغییر نام داد.یک آقا پسر گل باقالی با یک دسته گل و شیرنی همراه مادر و پدر به خانه دختر مورد نظر رفته و بعد از انجام کار های اداری لازم! از قبیل تعیین مهریه و شیر بها و .... دختر و پسر به صورت رسمی دوست دختر و دوست پسر می شدند که بهش زن و شوهر می گفتند!لازم به ذکر است که در انتهای این دوره نقش تکنولوژی در مخ زنی نمایان شد و سوال حیاتی و سرنوشت ساز عزیزم ساعت چنده توسط یکی از پیشگامان عرصه مخ و مخ زنی جناب آقای الف .ی اختراع گشت.و اما ویژگی های لازم برای مخ زدن دختر خانوم ها:
  * سر به زیر بودن آقا پسر(که واقعاً خیلی شرط سختی بوده)
  *داشتن سابقه زندان(حداقل 6 ماه) در رژیم شاه
  *داشتن سیبیل جهت نمایش مردانگی
  هدف از مخ زنی:تشکیل خانواده و داشتن ارتش 20 میلیونی!
  دوره امروز: به گواهی تاریخ در هیچ دوره ای به اندازه امروز مخ زدن دختر ها سخت تر نبوده و نخواهد بود! به طوری که امروز اگر یک پسر بخواهد مخ دختری را تیلیط(ترید) نمایدباید حتی الامکان و از نظر ظاهری شبیه یک دختر باشد تا آن دختر معصوم بتواند با پسر احساس نزدیکی کند!
  ویژگی های اساسی جهت مخ زدن:
  *داشتن ماشین و موبایل و سایر وسایل مدرن که نشان دهنده احترام به تکنولوژی می باشد!
  *تسلط به زبان انگلیسی جهت گفتن عبارات ok عزیزم- چشم honey –momi وDady رفتن بیرون و من تنهام!-I love u و ....
  *آشنایی به اینترنت و یاهو مسنجر ولی در عین حال انکار کردن این ویژگی در جمع!
  *نداشتن سیبیل و پشم و پیلی و به طور کلی تمام ویژگی های مردانه دوره های قبلی
  * به روز بودن (Up to date) در زمینه SMS های جدید!
  *داشتن فامیل در کشور های اروپایی , امریکایی و حوزه دریای کارائیب!
  و هزاران مورد دیگر که شما بهتر از من می دانید!
  هدف از مخ زنی:پر کردن اوقات فراغت و انجام راهکاری جهت حل معضل ازدواج!!
  اما یه نکته:تا دو سال پیش اگه دنبال دوست دختر بودیم واسمون به صرفه تر از داشتن همسر بود .چون به هر حال واسه ازدواج نیازمند ماشین و خونه و شغل و .... می بودیم.اما با این روندی که داره پیش میره - و اینکه دخترای این دوره زمونه به جای اینکه دنبال یه دوست و همدم باشند انگار دنبال یه جنس اتیغه و لوکس هستند- من پیش بینی می کنم تا دوسال دیگه ازدواج خیلی با صرفه تر از داشتن دوست دختر باشه.....!
  واقعاً من هنوزم نفهمیدم هدف از داشتن دوست پسر برای این دختر خانوم ها کلاس گذاشتن پیش بقیه رفقاشونه یا اینکه داشتن یه دوست خوب و همدم صمیمی؟!؟!؟!؟!(البته آقا پسرا زیاد حال نکنند که من طرفشون رو گرفتم چون در بعضی از موارد عکس این قضیه هم صادقه!)راستش این قضیه رو هیچوقت یادم نمیره که یه دختر خانومی که خودش اصلاً قیافه آنچنانی نداشت دنبال یه پسر تو مایه های براد پیت برای دوستی بود!وقتی بش گفتم خودش با اینکه یه قیافه خیلی معمولی داره و چرا دنبال چیزی تو حد و اندازه های خودش نیست به من جواب داد:برای اینکه می خوام دوست پسرمو به دوستای دخترم نشون بدم تا حسابی حالشون گرفته شه و پز دوست پسراشون رو واسم ندن!!!
  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  هميشه خود باشيم نه كسي ديگر!
  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  #4 ارسال شده در تاريخ 21st July 2009 در ساعت 22:08

 6. Borna66_TAHA آواتار ها
  Borna66_TAHA
  مدیر سابق
  Feb 2009
  سهراب-خيام
  9,903
  390
  تشکر شده : 3,688

  پیش فرض

  روش های عشقولانه بازی

  به نقل از علی  ۱:روش خيابوني :كه دختره را تو خيابون ميبيني و ازش خوشت مياد و تيليف بهش ميدي .مزاياي اين روش اينه كه اولا تموم دخترا ديگه نسبت به اين روش حساسيت ندارن و تازه كلي هم ميكيفن. دومين مزاياي اين روش اينه كه از هر كي خوشت بياد ازش خواستگاري خيابوني ميكني .معايب اين روش اينه كه اولا ممكنه يكي زودتر از تو مخ دختره را زده باشه كه در اين صورت دستت تو حنا ميمونه .يا اينكه دختره پا نباشه كه رفيقت بشه يا اينكه برعكس پايه خيلي كارها باشه(فكر بد نكن)كه اونوقت ممكنه تو كم بياري.نتيجه دخترهايي كه تو خيابون كسي بهشون گير نميده يه قکري واسه خوشون بکنن و يه دبه و ترشي واسه خودشون بخرن.

  ۲:روش دانشجويي: كه خاطره انگيز ترين روش براي منه.چون خودم دانشجو بودم البته من گلابي تر از اين حرفا بودم که بخوام از این روش استفاده کنم .به خاطر اين ميگم خاطره انگيز بود كه خيلي چيزهاي جالب ميديديم.مثلا اينكه به بهونه دوستي از دختره جزوه بخواي و اون بگه كدوم جزوه و تو بگي اصلا فرقي نداره کدوم جزوه باشه فقط جزوه خودت باشه.
  البته اين روش معايبي داره .ممكنه دختره بهت نخواد جزوه بده كه اونوقت بد جور ضايع ميشي .طوري كه حاضري ترك تحصيل كني.در كل اگه بهت جزوه نده بهترين كار اينه كه انصراف بدي تا لااقل جلوي بقيه تابيل (تابلو)نشي. يا اينكه دير بري سر كلاس و تو كلاس جا نباشه اونوقت ميري ور دل دختره ميشيني و ازش در مورد درس ميپرسي.اونم اگه پايه باشه درسو اروم بهت توضيح ميده.اگه هم احتمالا خدايي نكرده گوشات سنگين بود يه كم بيشتر بهش نزديك
  ميشي(لطفا بازم بي جنبه بازي در نيار و فكر بد نكن).تازه شايد با يه تير دوتا نشون بزني
  در كل روش دانشجويي بيشتر به درد ترم بالا يها يا بچه پر رو ها ميخوره


  ۳:روش ياهو مسنجر : كه تقريبا روش جالبيه.و بيشتر به بوق هايي مثل من ميخوره كه وقتي با يه دختر رودر رو ميشن خودشونو خيس ميكنن البته ريسكش خيلي بالا هست.من بعد از اين همه هنوز نفهميدم وقتي با كلثوم و سكينه و كبري و گل نسا و ... ميچتم بايد به چي اونا دلخوش كنم.يه اتنا خانوم هم بود كه بعد از سه ماه فهميديم كه پسر بود و ضربه روحي بدي خوردم.
  تو اين روش خالي بندي حرف اولو ميزنه.البته چون همه شما تو اين روش استاد هستيد بيشتر توضيح نميدم .در كل روشيه كه به درد اونايي ميخوره كه اعتماد به نفس پاييني دارن.مثل من


  ۴:روش مزاحم تلفني :که به نظر من احمقانه ترين روشه که توش شماره يه جا را بگيري و شروع به صحبت بکني .واسه همين توضيح نميدم

  ۵:روش بچه مثبتي يا همون مارمولکي : اين روش تنها روشي بود که من استفاده کردم و تموم نوزده دختر قبلي با اين حيله به دامم افتادن.تو اين روش اگه زبون نداريد اشکال نداره.فقط بايد يه کم قيافتون درست درمون باشه بعدشم اينکه يه خورده مظلوم باشيد.اينجوري صد در صد مطمين باشيد که دختر شهين خانوم(همسايه بغل دستيتون) عاشقق نجابت و شرم و حياي شما ميشه و به بهونه يه کاري بهتون نزديک ميشه تا سر دوستي را باهاتون باز کنه.البته يه ايرادي تو اين روش هست که همون باعث شکست من در ۱۹ عشق قبليم شده بود. بايد بدونيد که تو اين روش اگه يکي گولتونو خورد و اومد و باهاتون دوست شد به خاطر نجابتتون بود.پس از اون به بعد هم بايد نجيب بازي در بياريد.کاري که من نکردم و با چشم چروني و درخواست هاي بيجا(لطفا تو اين مورد اخر هم فکر بد نکنيد) از معشوقه خودم باعث فراري شدن اون شدم.کلا تو اين روش بايد قيد خيلي از چيزها را به خاطر نجابت و سنگين بودنتون بزنيد.

  ۶:روش خواستگاري :البته مرد اين روش خيلي کمه و کسي جرات انجام اين روشو نداره.حالا علتش بماند.فقط يه سوال برام پيش اومده.چرا من که هر روز از هزار تا دختر خوشم مياد و بهشون ميگم ميخوام بگيرمشون تو اين روش شکست ميخورم.نميدونم کجاي حرفم بده که چون صادقانه ميگم ميخوام شوهرشون بشم صد تا فحش بهم ميدن.
  البته اينا همش شوخي بود که براي استنباط خاطر شما عزيزان تنظيم شده.هر چند ميدونم حرفام هم مثل خودم بي مزه و مزخرف بود.اگه به کسي اهانتي شده معذرت ميخوام
  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  هميشه خود باشيم نه كسي ديگر!
  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  #5 ارسال شده در تاريخ 21st July 2009 در ساعت 22:09

 7. Borna66_TAHA آواتار ها
  Borna66_TAHA
  مدیر سابق
  Feb 2009
  سهراب-خيام
  9,903
  390
  تشکر شده : 3,688

  پیش فرض

  یه راهنمایی عمومی می کنم که چطور از مطالبه این سایت بهتر استفاده کنید:
  نکته اول این که قوی ترین تکنیک های من هم شما رو تبدیل به یک جادو گر نمی کنه که برید هر دختری رو دیدید دو کلام دره گوشش بگید و مخش رو بزنید. ولی کمکتون می کنه که هر روز در روابطتون موفق تر بشد. کمکتون می کنه بدونید چطوری با دختر هایی که پسربازه حرفه ای هستن برخورد بکنید . کمکتون می کنه کم کم یاد بگیرید که رفتار تون، گفتارتون، تن صداتون، حالت حهای چهرتون، حالت و ژست های بدنتون چه طور باشه که برای دختر ها دل پذیر باشه. شخصیتتون شخصیته یک آدم جداب بشه. کم کم. باید تجربه کنید . بهش فکر کنید و یاد بگرید و بشه جزیی از وجودتون. باید این تکنیک ها رو ماله خودتون بکنیدشون. غریبه نباشه براتون. حالا اگر همه ی این کارا رو کردید دیگه هر دختری رو که بخواید مخش رو می تونید بزنید؟! "خیر"
  پس همه این ها به چه دردی می خوره؟ به این درد که اگر دختری از شما خوشش اومد با رفتاره ناشیانه نپرونیدش و بتونید مخش رو بزنید. خبر خوب این که اگر به خودتون برسید و کارهایی که می گم رو بکنید و اون شخصیته جذابی رو که باید داشته باشید، تعداده دخترهایی که از شما خوششون خواهد اومد انقدر زیاد خواهد بودی که در تصمیم گیری که کدومو انتخاب کنید دچار مشکل خواهید شد.
  فهمیدید چی شد؟ امیدوارم دستتون اومده باشه.
  دوم این که عزیزای من گیر به یه دختر خاص ندید. به چند دیلی: یک این که وقتی یه رابطه رو خراب کردید ، دیگه خرابش کردید. خیلی بعیده که بتونید درستش کنید. وقتی دختری از شما این تصور رو داشت که موجود ضعیفی هستید دیگه راهی براتون وجود نداره که 180 درجه رفتارتون رو عوض کنید و برید بگید نه من قوی هستم. دختر ها بسیار موجوداته با هوش و زیرکی هستن. تو دو دقیقه بلایی سرتون میارن که دوباره مثله قدیم رفتار کنید و می شوننتون سره حاتون. چون میشناسنتون و می دونن اینی که ادعا می کنید نیستید. هیچ و قت دسته کم نگیریدشون. اگر می بینید که به خواسته های شما تن میدن برای اینه که خودشون هم می خوان. یه جورایی حقیقت داستان اینه که اونا شما رو خر می کنن ولی کاری می کنن که فکر کنید شما خرشون کردید و التماس کنید برای چیزهایی که چه بسا خودشون بیشتر می خوان.
  این تکنیک ها . مطالب رو وقتی می تونید ازش به بهترین نحو استفاده کنید که طرف جدید باشه و فرض رو بر این بگذاره که این رفتاری که می بینه خوده واقعی شماس. نه این که بدونه دارید از روی دستور عمل رفتار می کنید!
  دوم این که دوروبرتون پر از دختره. خر نباشید. بی خود گیر ندید به یکی و فکر کنید کونه آسمون سوراخ شده و فقط همین افتاده پایین. نه این خبرها نیست. مطمعن باشید دوروبرتون پر از دختره. پر از موقیت های مختلف. صد مرتبه از اینی که فکر می کنید بهتر. این خبرها هم نیست که از این بهتر دیگه پیدا نمی شه. مطمعن باشد شما هم اونقدر ها که خودتون فکر می کنید بی عرضه نیستید و می تونید مخ دخترهای دیگه ای رو هم بزنید. نترسید . این ترس همون ترسه از ناشناخته هاس. دلتون می خواد به یه دختر گیر بدید چون براتون ایجاد اطمینان می کنه و می شناسیدش. راحت تر ه براتون . یا این که چون باهاتون دوست نمی شه، منیتتون باعث میشه بخواید به هر ترتیبی که شده باهاش دوست شید. اشتباه نکنید. من پدرتون نیستم که اگر این حرفو می زنم بگید این فقط از این دختره بدش میاد. یه روزی می رسه که خواهید فهمید که نباید گیره الکی به یه دختر بدید و وقتتون رو تلف کنید.
  مولانا می گه: شش جهت است این وطن قبله در او یکی مجو ----------بی وطنیست قبله گه در عدم آشیانه کن
  نمی دونم چرا، ولی دلم نمی خواد اشتباهاتی رو که من کردم شما تکرار کنید. نمی خوام به زمانی برسید که بگید ای دل غافل که من چه دورانه خوبی از زندگی مو الکی تلف فلان دختر کردم. هم شما لطمه خواهید خورد هم اون دختر. با دختر ها رو راست باشید . اگر واقعا نمی خواید باهاش ازدواج کنید به اسمه ازدواج نرید جلو. یا اگر اون ازدواج می خواد و شما نمی خواین باهاش صادق باشید و بهش بگید در شرایطی نیستید که به ازدواج فکر کنید. این جوری برای هر دو تون بهتره. یادتون باشه شما تویه یه دریا هستید، زیره یه تخته سنگ شنا نکید و همش بگید این جا غیر از یه ماهی خانومی دختره دیگه ای پیدا نمی شه. دور و ورتون مملو از دخترهایی هست که فقط بخوان با شما دوست باشن. اگر فکر می کنید این طور نیست بگردید ببینید کجای کارتون می لنگه. من هم دارم همه ی تلاشم رو می کنم که شما بتونید ببینید کجای کارتون من لنگه.
  سر جاتون درجا نزنید. اگر رابطه ای رو خراب کردید، ولش کنید و برید سراغ رابطه ی بعدی. اگر واقعا چیزی ته اون رابطه مونده باشه، این رفتارتون ممکنه باعث شه که دختره هم در شما مردونگی و فدرت احساس کنه و خودش بر گرده ، اگر هم نه این جوری برای هر دو تون بهتره.
  یه سوال: شما تا کی مطالبه این سایت رو خواهید خوند؟ روابطه آدما هم همین طوره، وقتی قصد ازدواج در میون نباشه دو نفر تا وقتی با هم می مونن که چیزی برای دادن به هم داشته باشن. وقتی این جذبه و کشش و از بین می ره و رابطه عادی میشه اس که مشکل ها شروع میشه، بهانه گیری ها شروع میشه. و رابطه ها قشنگی خودشو از دست میده، اونایی که ازدواج کردن مجبورن دنباله راهی باشن که اون قشنگی رو به رابطه برگردونه، اون تبادله قشنگه انرژی یا هر چیزه دیگه که می خواید اسمش رو بگذارید برگرده، این جاست که بچه پاش میاد وسط. شما که محدود به یک رابطه ی خاص نیستید وقتی می بینید هیچ کدومتون از رابطه اون چیزی رو که باید نمی گیرید به بهانه های احمقانه نگه ندارید رابطتون رو. بگذارید هر دو تون دوباره برق عشق بتونید تو چشم های کای دیگه ببینید.
  خیلی از مطالبی که امروز نوشتم و می دونم که یه خورده از این شاخه به اون شاخه هم شد. مربوط به دختربازی و حیطه معمول بحث های من نمی شه. من همیشه سعی کردم مطالبم صرفا مربوط به دختر بازی به عنوان یک نوع سرگرمی برای دختر ها و پسرها باشه. اون چیزی که اسمشو میشه گذاشت دختر بلند کردن و حال کردن و.. . به هر حال امید وارم بتونه براتون مفید باشه
  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  هميشه خود باشيم نه كسي ديگر!
  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]
  #6 ارسال شده در تاريخ 21st July 2009 در ساعت 22:09

موضوعات مشابه

 1. آشنائي با سخت افزار و مفاهیم آن
  توسط Sniper _ Elite در انجمن آرشیو بخش سخت افزار
  پاسخ ها: 24
  آخرين نوشته: 10th July 2010, 11:24
 2. راه اندازی شبکه های بی سیم Wireless Network
  توسط Admin در انجمن مسایل مربوط به شبکه
  پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: 3rd August 2009, 22:34
 3. رفتار سلول طبیعی و سلول سرطانی
  توسط ghazal606 در انجمن آرشیو بخش پزشکی و بهداشتی
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 21st June 2009, 13:54
 4. سفال، نماد فرهنگ مشترک ایران و آسیای میانه
  توسط secret در انجمن سایر بخش های هنری
  پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 6th February 2009, 18:08

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  

Designed With Cooperation

Of Creatively & VBIran&تزیین سفره هفت سین 96