مهم ترین اخبار بارسلونا ( کلوپ هواداران بارسلونا)
صفحه 1 از 112 1231151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1112
  1. Mosy Rele آواتار ها
    Mosy Rele
    مدیر سابق
    Jul 2009
    کرمان
    4,741
    1,262

Icon142 مهم ترین اخبار بارسلونا ( کلوپ هواداران بارسلونا)

تمامي مسائل و اخبار و بحث در مورد بارسلونا در اين تايپيك

با تشكر

#1 ارسال شده در تاريخ 4th September 2009 در ساعت 15:47

2. ´•.MahSa.•` آواتار ها
    ´•.MahSa.•`
    عضو افتخاری
    Sep 2008
    تهران
    10,314
    2,669

لاپورتا: به توپ بستن رئال بهترين روز زندگي من بود
    مديرعامل باشگاه بارسلونا در جمع خبرنگاران بهترين روز زندگي خود روز شكست رئال مادريد با 6 گل برابر بارسا عنوان كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، خوان لاپورتا گفت: در آن روزي كه بارسلونا با 6 گل برابر رئال مادريد به پيروزي رسيد احساس كردم ديگر هيچ آرزويي در زندگي ندارم. به توپ بستن مادريد بهترين روز زندگي من بود اما يادم رفته بود كه لاليگا ديگري در راه است و امسال هم شكوه سال پيش را تكرار مي كنيم.
    وي افزود: براي قهرماني در لاليگا هيچ استرسي ندارم اما در ليگ قهرمانان اروپا بايد هوشيار بوده و مراقب رقباي بزرگ خود باشيم.
    لاپورتا در بخشي از سخنان خود خطاب به همتاي مادريدي (فلورنتينو پرس)، گفت: ممكن است خيلي خرج كني، با ناسا قرارداد ببندي و شهر بازي تاسيس كني اما وقتي تيم خوبي در اختيار نداري هيچ كاري نكرده‌اي.

کاش اون لَحظہ اے که یِکے اَزت میپُرسِہ "حاِلت چِطوره؟" وَ تو جَواب میدے "خوبَم!" ، کَس
    ے باشہ کہ
    مُحکَم بَغلِت کُنہ و آروم تو گوشِت بِگہ: "میدونَم خوب نیستے ..."

---

پابِرَهنہ ازسَطحِ ِ سیمانے شَهرمے گذرم اینجاهوا،هواے تونیست دراین ازدحام تنهایے
    "تنها" تورا کم مے آورم من بہ این زندگے ِ بے توبَرنمے گَردم.

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

#2 ارسال شده در تاريخ 6th September 2009 در ساعت 18:58

3. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

4. MryM.SeVeN آواتار ها
    MryM.SeVeN
    مدیر سابق
    Apr 2009
    بوشهر....شهر بیخیالی
    14,723
    3,489

Icon2008 بارسلونا روبينيو را مي‌خواهد

برخي از مطبوعات انگليس از تلاش‌هاي گسترده باشگاه بارسلونا براي جذب مهاجم برزيلي منچسترسيتي خبر دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي‌تلگراف‌ نمايندگان قهرمان فصل گذشته اروپا، رايزني براي استخدام روبينيو را شروع كرده‌اند. بدين منظور كاتالان‌ها به مدير برنامه‌هاي گلزن برزيلي كه سال گذشته در ازاي رقمي سنگين بالغ بر 42 ميليون يورو از رئال مادريد جدا شد، گفت و گو كرده‌اند.
    اين گزارش حاكي است تمايل بارسلوني‌ها براي تحقق چنين انتقالي آنقدر زياد است كه حتي پيشنهاد شده، مهاجم 25 ساله در فصل نقل و انتقالات زمستاني به تيم قهرمان اروپا ملحق شود.
    در صورت كسب توافق و قبول چنين پيشنهادي، گلزني كه تا سال 2012 با من‌سيتي قرارداد دارد، پس از يك فصل و نيم بازي در ليگ برتر به لاليگا باز خواهد گشت.
    دراين گزارش به رقم پيشنهادي بارسا اشاره‌اي نشده است.
    لبخند بزن بدون انتظار پاسخی از دنیا...بدان روزی دنیا انقدر شرمنده میشود که بجای پاسخ لبخند،با تمام سازهایت میرقصد

استوار ماندن و زیر هر باری نرفتن ، دین من است

خدایا! چنان بنواز دلم را که هر جا نفرتی هست،عشق باشم...هر جا نا امیدی هست،امید باشم...هرجا غمی هست،شادمانی باشم
    #3 ارسال شده در تاريخ 7th September 2009 در ساعت 12:10

5. ´•.MahSa.•` آواتار ها
    ´•.MahSa.•`
    عضو افتخاری
    Sep 2008
    تهران
    10,314
    2,669

ابراهيموويچ: بارسا خيلي بزرگتر از اينترميلان است
    مهاجم سوئدي تيم فوتبال بارسلونا تيم خود را بسيار بزرگتر از اينترميلان ايتاليا توصيف كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، زلاتان ابراهيموويچ گفت: وقتي بازيكن اينترميلان بودم مي دانستم كه بارسلونا از ما قوي‌تر است و سال گذشته نيز با قهرماني بارسلونا در ليگ قهرمانان اروپا بيش از پيش در اين مورد اطمينان پيدا كردم.
    وي ادامه داد: اين بارسا خيلي بزرگتر از اينترميلان است و خوشحالم كه در چنين تيم بزرگي حضور دارم.
    زلاتان در مورد رويارويي خود با اينترميلان در ليگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: فوتبال حرفه اي همين است و هواداران هر دو تيم بارسلونا و اينترميلان بايد منطقي باشند و تعصبات قديمي كه ديگر جايي در فوتبال ندارد را كنار بگذارند.

کاش اون لَحظہ اے که یِکے اَزت میپُرسِہ "حاِلت چِطوره؟" وَ تو جَواب میدے "خوبَم!" ، کَس
    ے باشہ کہ
    مُحکَم بَغلِت کُنہ و آروم تو گوشِت بِگہ: "میدونَم خوب نیستے ..."

---

پابِرَهنہ ازسَطحِ ِ سیمانے شَهرمے گذرم اینجاهوا،هواے تونیست دراین ازدحام تنهایے
    "تنها" تورا کم مے آورم من بہ این زندگے ِ بے توبَرنمے گَردم.

فقط کاربران ثبت نام شده میتوانند لینک های انجمن را مشاهده کنند. ]

#4 ارسال شده در تاريخ 7th September 2009 در ساعت 12:59

6. 2 کاربر از این پست تشکر کرده اند :

7. Hadi_365 آواتار ها
    Hadi_365
    کاربر سایت
    Apr 2009
    تهران
    81
    0

پپ به مسی استراحت می دهد

دو شکست در طول یک هفته، تجربه بسیار دردناکی برای ستاره آرژانتینی است

سایت گل: پپ گواردیولا مربی جوان باشگاه کاتالان در نظر دارد تا در جریان دیدار شنبه شب این تیم مقابل ختافه، به ستاره آرژانتینی اش استراحت دهد. مسی که صبح جمعه از آرژانتین به اسپانیا بازگشت، در جریان 5 روز اخیر، دو شکست دردناک را همراه با تیم ملی کشورش تجربه کرد.
    آلبی سلسته شنبه شب با نتیجه 1-3 مغلوب برزیل شد و 4شنبه شب نیز بازی را با نتیجه 0-1به پاراگوئه واگذار کرد. این شکستهای دردناک باعث شد تا تیم ملی آرژانتین به رده پنجم در جدول گروهی رقابتهای جام جهانی در منطقه آمریکای جنوبی سقوط کرده و شانسش برای رسیدن به مرحله نهایی این رقابتها کمرنگ تر شود. ناامیدی در رختکن تیم ملی آرژانتین ممکن است منجر به غیبت های طولانی مدت تر مسی در بارسا نیز بشود. چرا که اگر آرژانتین این رقابتها را در رده پنجم به پایان برساند، می بایست در دیدار پلی آف که در میانه های ماه نوامبر برگزار خواهد شد، به مصاف تیم چهارم منطقه کونکاکاف بشتابد.
    این طور به نظر می رسد که پپ گواردیولا در نظر گرفته تا در دیدار این هفته تیمش که شنبه شب مقابل ختافه برگزار خواهدشد، به ستاره جوان آرژانتینی استراحت دهد ولی هنوز مشخص نیست که آیا مسی همراه با سایر بازیکنان بارسا به مادرید سفر خواهد کرد یا خیر
    #5 ارسال شده در تاريخ 11th September 2009 در ساعت 16:16

8. Hadi_365 آواتار ها
    Hadi_365
    کاربر سایت
    Apr 2009
    تهران
    81
    0

اینیستا: تلخ‌ترین تابستان من

ستاره بارسلونا درباره ریسکی که در فینال لیگ قهرمانان متحمل شد توضیح می‌دهد

سایت گل: آندرس اینیستا ستاره بارسلونا که به آمادگی کامل بازگشته می‌گوید حضور در فینال لیگ قهرمانان فصل گذشته ریسکی بزرگ به شمار می‌رفت. اینیستا در آخرین هفته‌های فصل پیش لالیگا مقابل ویارئال دچار مصدومیت از ناحیه همسترینگ شد و پزشکان سعی کردند او را به سرعت آماده دیدار فینال لیگ قهرمانان مقابل منچستر یونایتد سازند. او بازی کرد و این باعث شد مصدومیتش تشدید شود، اما اینیستا به قهرمانی بارسلونا کمک کرد.
    او می‌گوید: «می‌دانستم مصدوم هستم و اگر بازی کنم اوضاع بدتری پیدا خواهم کرد. اما برای 17 روز به فینال رم و پیروزی در آن می‌اندیشیدم.» او همچنین می‌گوید اگر بار دیگر چنین اتفاقی می‌افتاد همان تصمیم را می‌گرفت: «بی‌تردید همان کار را تکرار می‌کردم. من عاشق این باشگاه هستم و می‌خواهم پیروز شوم. اگر در بازی مقابل یونایتد می‌باختیم فاجعه‌ای تمام‌عیار رقم می‌خورد.»
    ستاره 25 ساله درباره تابستان گذشته می‌گوید: «این تلخ‌ترین تابستان من بود. هم مصدوم بودم و هم این که دنی خارکه، دوستم را از دست دادم. اما اکنون امیدوارم. با شور و اشتیاقی بیشتر از قبل بازخواهم گشت. فصل پیش تمام شده و باید از نو شروع کنیم. ما فروتن هستیم و ذهنیت درستی داریم و فرصت قهرمانی‌های بیشتر را در اختیار خواهیم داشت.»
    #6 ارسال شده در تاريخ 11th September 2009 در ساعت 16:22

9. Hadi_365 آواتار ها
    Hadi_365
    کاربر سایت
    Apr 2009
    تهران
    81
    0

پارخو: ختافه می‌تواند بارسلونا را ببرد

هافبک جوان می‌گوید ختافه همه تیم ها را می‌تواند ببرد

سایت گل: دانیل پارخو هافبک ختافه می‌گوید تیمش می‌تواند بارسلونا را در ورزشگاه آلفونسو پرس شکست دهد. این هافبک می‌گوید تیمش می‌تواند رویاروی هر تیمی موفق باشد، حتی بارسلونا و رئال مادرید. پارخو اعتقاد دارد: «دیدار مقابل بارسلونا دشوار است، بسیار دشوار. اما در خانه مقابل طرفدارانمان هستیم و دیدار ما یازده بازیکن مقابل یازده بازیکن است. مادرید و باسرا بهترین تیم‌های دنیا هستند. بارسلونا در چند ماه اخیر پنج قهرمانی به دست آورده و یک گام از دیگران پیش است، اما ما توان شکست آنها را داریم، مانند هر حریف دیگری.»
    این بازیکن 20 ساله می‌گوید از حضور در جام جهانی جوانان که در مصر برگزار می‌شود خوشحال خواهد بود: «بازی در تیم ملی در هر سطحی باعث افتخار است. باید در این تیم بازی کنم تا مانند پیکه و بوسکتس به تیم بزرگسالان راه یابم.»
    #7 ارسال شده در تاريخ 11th September 2009 در ساعت 16:24

10. Hadi_365 آواتار ها
    Hadi_365
    کاربر سایت
    Apr 2009
    تهران
    81
    0

پزشکان بارسلونا خوش‌بین به بازگشت میلیتو

گابی میلیتو پس از شانزده ماه غیبت دوباره به میادین برمی‌گردد

سایت گل: گابریل میلیتو پیش از پایان سال جاری میلادی به میادین برخواهد گشت. او در آخرین مرحله بهبودی خود قرار دارد. این مدافع آرژانتینی در دیدار مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان دو فصل پیش مقابل منچستر یونایتد در اولدترافورد از ناحیه رباط زانو مصدوم شد و از آن هنگام تاکنون نتوانسته بازی کند.
    او مدتی طولانی در کشورش بود و دوران نقاهت را گذراند. میلیتو به بارسلونا بازگشته و دکتر رامون کوگات، پزشک تیم بارسلونا که پای او را مورد عمل جراحی قرار داده بود می‌گوید اوضاع بسیار خوب است: «امیدوارم پیش از آن که سال جاری میلادی به پایان برسد او بازی کند. میلیتو روی دوچرخه تمرین می‌کند و تمرینات ساخت عضله را دارد انجام می‌دهد. او از برخی جهات از دیگر هم‌تیمی‌هایش پیش است! اما هنگام دویدن اندکی درد حس می‌کند. در هفته گذشته اوضاع او بهبود یافت و دردش کمتر شد و امیدوارم به زودی از بین برود.»
    #8 ارسال شده در تاريخ 11th September 2009 در ساعت 16:27

11. یک کاربر از این پست تشکر کرده است :

12. Hadi_365 آواتار ها
    Hadi_365
    کاربر سایت
    Apr 2009
    تهران
    81
    0

بارسا در مادريد، مادريد در بارسلونا

خبرگزاري فارس: در اولين شب از هفته دوم رقابت‌هاي فوتبال باشگاه‌هاي اسپانيا، رئال مادريد ميهمان اسپانيول و ختافه ميزبان بارسلونا است.

به گزارش خبرگزاري فارس، در حالي كه فوتبال اسپانيا پس از صعود قاطعانه به جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي فضايي شاد و متحد را تجربه مي كند دو قطب فوتبال باشگاهي اين كشور فردا شب با آزمايشي سخت دست و پنجه نرم خواهند كرد.
    رئال مادريد كه در اولين بازي خود برابر دپورتيوو لاكرونيا به پيروزي 3 بر 2 دست پيدا كرده مي كوشد برتري و قدرت ادعا شده خود را در زمين اسپانيول به اثبات برساند.
    مشكل اصلي مردان پيگريني اين است كه بازيكنان اسپانيول قصد دارند در يك بازي تمام احساسي به خاطر روح دانيل خاركه، كاپيتان فقيد خود در اين بازي به پيروزي برسند.
    بارسلونا نيز فردا شب كار بسيار سختي در پيش دارد و بايد از پس دشمن قديمي خود ختافه برآيد.
    بسياري از كارشناسان ختافه را خواهرزاده مادريد و وامدار فلورنتينو پرس مي دانند و بي ترديد بايد در انتظار شب سختي براي مردان جوزپه گوارديولا باشيم.

برنامه بازي هاي فردا شب:
    اتلتيكو مادريد – راسينگ سانتاندر
    ختافه – بارسلونا
    اسپانيول – رئال مادريد
    سويا – رئال ساراگوسا
    #9 ارسال شده در تاريخ 11th September 2009 در ساعت 16:32

13. Hadi_365 آواتار ها
    Hadi_365
    کاربر سایت
    Apr 2009
    تهران
    81
    0

بارسلونا و اينتر از شبكه سه به صورت مستقيم پخش مي‌شود

خبرگزاري فارس: پخش مستقيم مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا از روز سه‌شنبه هفته آينده آغاز مي شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، از هفته آينده، پخش زنده ديدارهاي ليگ قهرمانان در مرحله گروهي از شبكه 3 سيما آغاز خواهد شد.
    برنامه پخش مسابقات خارجي به ترتيب زير است:
    شنبه 88/6/21 منچستريونايتد- تاتنهام، ساعت:21 (ليگ برتر انگليس)
    سه‌شنبه 88/6/23 چلسي انگليس- پورتو پرتغال، ساعت: 23:15 (ليگ قهرمانان اروپا)
    چهارشنبه 88/6/24 بارسلونا اسپانيا- اينتر ايتاليا، ساعت: 23:15 (ليگ قهرمانان اروپا)
    #10 ارسال شده در تاريخ 11th September 2009 در ساعت 17:07

صفحه 1 از 112 1231151101 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)